[O1] silnik AGR

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • r2r
    RS
    • 2008
    • 4720
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    #51
    Skoro już kotlet skwierczy na patelni, to zastanawiam się, który z tych nowszych diesli 1.6 będzie "odpowiednikiem" AGRa w kwestii długowieczności, i o którym będzie się słyszeć "panie, z diesli 1.6, to bierz pan tylko i wyłącznie ten..."
    Artur

    Komentarz

    • phrix
      L&K
      • 2007
      • 1000
      • Audi
      • AGR 1.9 TDI VP 90 KM
      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

      #52
      r2r obawiam się, że następcy nie będzie. W skodzie AGR był montowany w specyficznym dla marki czasie. Niemcy musieli wykazać się jakością.

      PS; W temacie napiszę tylko, że w tym tygodniu mojej srebrnej AGR wybiło 15 lat, ( w silniku ani jednej naprawy, sprzęgło + turbo oryginalne) Jeżeli dalej będzie się tak sprawować to zostanie w domu do pełnoletności.
      Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

      _

      Komentarz

      • rafiki
        RS
        • 2012
        • 15968
        • Octavia II combi (1Z5)
        • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

        #53
        r2r, a co, teraz myślisz o dieslu jak w czasie jazdy testowej nie dostałeś odpowiedzi na fundamentalne pytanie: "Panie, a będzie jakiś wolnossący?" :diabelski_usmiech
        رافال
        Spoty
        Cause freedom is a lonely road
        My O2FL

        Komentarz

        • r2r
          RS
          • 2008
          • 4720
          • BSE 1.6 MPI 102 KM

          #54
          rafiki, upewniam się, że chcę być daleko od każdego diesel'a wyprodukowanego po 2010 roku.
          Artur

          Komentarz

          • Mariusz 46
            Classic
            • 2014
            • 17

            #55
            witam kolegów moja skorupa przejechała 509 tys.Rok '99 cały czas w jednych rękach.
            Przejedzie jeszcze drugie tyle.Oczywiście bezpartyjność zapewnia agr.

            Komentarz

            • samtech84
              Elegance
              • 2008
              • 988
              • Octavia I (1U2)
              • ALH 1.9 TDI VP 90 KM

              #56
              Moja była O1 miała prawie 700 kkm, oczywiście AGR

              Komentarz

              • rafiki
                RS
                • 2012
                • 15968
                • Octavia II combi (1Z5)
                • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

                #57
                Mariusz 46, samtech84, zawstydzacie mnie ops: mój AGR ma póki co niecałe 210 ops:
                رافال
                Spoty
                Cause freedom is a lonely road
                My O2FL

                Komentarz

                • Mariusz 46
                  Classic
                  • 2014
                  • 17

                  #58
                  Rafik z sentymentem wspominam czasy kiedy mijało mi 200 tys.Dzisiaj mam 513 tys.olej 5w/40 castrol i bez dolewki różnica na 0.3l. Między wymianami.Auto ma program na 115 kucy i ją wam powiem radzi się.Co prawda teraz to już się tak nie cisnie paliwa szkoda ale jak mnie jeszcze ktoś wkur ....to pedał do odcięcia i nie muszę się wstydzić że podrywal się jak lew a padł jak mucha.Kolega z Giżycka to też ładnie nalatał szacunek się należy.Generalnie zasada jest taka samochód służy do jazdy normalnej trzeba robić terminowo przeglądy i nie ma bata musi jeździć.Nasze tdi nie z noszą polsrodkow i jebanych magików co próbują leputac.Jak dbasz tak masz mówi mój teść.Pozdrowienia dla wszystkich z licznikami pół miliona i nie tylko.Może założymy fan club.Rafik dojezdzi też dołączy .

                  Komentarz

                  • rafiki
                    RS
                    • 2012
                    • 15968
                    • Octavia II combi (1Z5)
                    • CFHC 2.0 TDI CR 140 KM

                    #59
                    Mariusz 46, tylko nie "Rafik" :twisted: :P
                    رافال
                    Spoty
                    Cause freedom is a lonely road
                    My O2FL

                    Komentarz

                    • Mariusz 46
                      Classic
                      • 2014
                      • 17

                      #60
                      ops: Rafał przepraszam ale piszę z samsunga sam mi dobiera słowa.W poscie wyżej miała być bezawaryjnosc wyszła bezpartyjność tak bywa jak technika przerasta człowieka a jeszcze po kilku głębszych dla relaksu :shock: A swoją drogą takie agr z twoim przebiegiem to gwarancja spokoju moje się trzyma ale lekko nie ma dzisiaj znowu dolozylem ponad 300 km.do szafy dobrze że na oparach jeździ bo koszty paliwa by dobily.Jak w zeszłym tygodniu robiłem przegląd to teraz spisują przebieg diagnosta patrzy i mówi 51.3tys.ale mało nalatane.Ja mu zobacz jeszcze raz patrzy patrzy policzył cyferki wychodzi sześć cyfr nie pięć.Ja pierdole gada moje audi ma 170(taki standard u handlarzy)i gorzy zajebane.

                      Komentarz

                      Pracuję...