Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tajemncze stukanie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Hej
    Czy ktoś może mi sprawdzić numer katalogowy gumowo-metalowej tuleji wahacza? Czy są jakieś wersje wzmocnione?
    Autko octavia '99 1,8T AGU

    Czy do takiego typu podejdzie ? Link

    Pozdr.
    Bartek
    Radio: C90r+XDP210EQ
    Kable:Opt,Skyline,50 mm
    Wzm:XES M1+FP 1.800
    Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

    Komentarz


    • #27
      Witam

      Mam pytanie,otóż nie znam się na mechanice samochodowej stąd zapytanie kieruję do fachowcóLink we wszystkich kolach ale to jeszcze nic ponieważ w momencie jak auto zaczęło twardo najeżdżać na jakiekolwiek przeszkody,sierżanty itp...masakra! zauważyłem,że zawieszenie się jakby obniżyło czy to możliwe Panowie eksperci w tej dziedzinie??? Kolejne to czy da się podnieść zawieszenie trochę bardziej niż jest to w standardzie w modelu Skody Octavia 1 silnik 2.0 Benzynka wersja Limuzyna 5 drzwi??? i wie ktoś ile taki zabieg kosztuje??? głównie tył mnie interesuje co by był wyżej i nie dlatego,że mam jakieś odpaly pseudorajdowe ale dlatego ponieważ Polskie drogi mnie wkurwiają na max'a...i ratować autko trzeba
      Dzięki i pozdrawiam Wszystkich
      zj.blues

      Komentarz


      • #28
        gumki na stabilzatorze
        rober

        Komentarz


        • #29
          Też miałem takie pojedyncze metalowe stuknięcie. Okazało się, że poluzowała mi się osłona termiczna. Po dokręceniu nie stuka.

          Komentarz


          • #30
            Podepne się, bo juz mnie to drażni.

            Słychać głuche stuki na nierównościach, jakby bardziej z prawego kola.

            W ciągu roku wymienione:
            - amory przód i tył
            - łączniki stabilizatora
            - tuleje wahaczy
            - łożyska w kołach
            - mocowania amortyzatorow

            Mechanik nic nie widzi, stacja diagnostyczna chwali, żadnych luzow, wszystko pięknie, ładnie.
            Stukanie nie jest tragiczne, ale jest, a ja o auto dbam i mnie drzazgi. Przebieg 350 kkm.

            Zaczynam myśleć, ze to może jednak tuleje były chinawe?

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X