Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Wzkazniki w 01

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Wzkazniki w 01

    Ładna
    Myślałem, że już odebrałeś wcześniej.
    Gratulacje.
    i daj znać, co z tymi czujnikami się wyjasni :!:

  • #2
    [O1] Wzkazniki w 01

    Witam,
    mial ktos przypadek za czasami wylaczaly sie wskazniki - tylko predkosciomierz i obrotomierz, reguly w tym nie ma zadnej, czasami przestaja dzialac przy odpalaniu lub w trakcie jazdy...mozna powiedziec ze dzialaja jak maja "humor" - przy czym wszystkie kontrolki dzialaja bez zarzutu z zegarkiem i komputerem pokladowym.

    Pozdro, Adam
    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Miałem dokładnie tak samo w fabii. Pomogła wymiana wiązki, problem zniknął i nigdy nie wrócił. Może u ciebie sprawa jest bardziej prozaiczna. Zobacz tu Forum - Octavia Club Polska

      Komentarz


      • #4
        Mierzej, w OI to typowa usterka. Pomaga przelutowanie któregoś z elementów w tablicy licznikowej. Gdzieś na forum jest o tym cały temat z fotkami jak wykręcić licznik, i które elementy trzeba przelutować. Przerabiałem to rok temu i do dzisiaj wszystko hula jak należy. Z tym że ja - jako humanista historyk z wykształcenia - zleciłem to fachowcowi
        Pozdrawiam

        Komentarz


        • #5
          dzieki za pomoc, pozdrowienia

          [ Dodano: Pią 09 Kwi, 10 18:58 ]
          Chcialem jeszcze raz podziekowac chlopakom za pomoc i trafna diagnoze. Dzisiaj przelutowalem to gowienko pod tarcza i wskazniki ozyly

          Gdyby komus padly wskazniki w 3city, chetnie pomoge, oczywiscie za free.

          Pozdrawiam
          Pozdrawiam

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X