dziwne piszczenie w kole :(

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gregor220
    Classic
    • 2010
    • 2

    dziwne piszczenie w kole :(

    Zamieszczone przez piotrek_gdy
    więc może te pekające głowice to mit stworzony przez ASo w celu wykonywania kosztownych napraw?
    hmmm ciekawe pytanie
    tylko dlaczego nie znaleźli sobie jakiejś usterki w 1.9TDI o której byłoby głośno ?- przecież szedł jak ciepłe bułeczki... :roll: jakoś nie widzę tutaj teorii spiskowej koncernu i seriwsów
    gregor
  • krzychu216
    Classic
    • 2009
    • 3

    #2
    dziwne piszczenie w kole

    Witam wczoraj odebrałem samochód od mechanika została wymieniona końcówka drążka kierownicy oraz sworzeń w prawym kole. Dziś usłyszałem jakieś dziwne piszczenie w tym kole czy kola są prosto czy tez skręcam to piszczy czasem piszczy tak jak by coś było nie wyważone a innym razem ciągły pisk. Podczas skręcania piska się nasila w szczególności podczas skrętu w prawo... Miałem zdjęte koło patrzyłem czy coś ociera ale nic nie widać...
    Dodam ze jeszcze nie bylem na ustawieniu zbieżności. Czy te piski są normalne ???? czy możne coś jest złe skręcone ????

    Komentarz

    • dees
      Ambiente
      • 2008
      • 217

      #3
      Geometria!!!
      pryncypal

      Komentarz

      • sebu
        L&K
        • 2008
        • 1304
        • Octavia II (1Z3)
        • AHF 1.9 TDI VP 110 KM
        • CDAA 1.8 TSI 160 KM

        #4
        zdecydowanie czeka cię regulacja geometrji .
        A tak na marginesie ,to dlaczego mechanik nie ustawił ci tej zbieżności, po wymianie tych części. :shock:
        Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
        jak pomogłem to daj punkcik
        sprzęgło od G 60

        Komentarz

        • krzychu216
          Classic
          • 2009
          • 3

          #5
          Zamieszczone przez sebu
          zdecydowanie czeka cię regulacja geometrji .
          A tak na marginesie ,to dlaczego mechanik nie ustawił ci tej zbieżności, po wymianie tych części. :shock:
          Ustawić ustawił ale mówił żebym pojechał do stacji diagnostycznej i tam konkretnie to maja mi zrobić

          A wracają do piszczenia to okazało się ze blacha która jest za tarcza gdzieś tarła (prawdopodobnie o felge ) i stad ten mały problem

          Komentarz

          • makog
            Rider
            • 2010
            • 345

            #6
            krzychu216 zmień mechanika !!! powinien to zrobić po wymianie, tak żebyś nie musiał już nigdzie jeździć !!
            http://www.wimeb.markomp.net
            Już nie moja Skodzina
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=31952

            Komentarz

            Pracuję...