Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z odpalaniem!!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z odpalaniem!!!

    Naszło mnie kilka refleksji na temat wlepy klubowej może znajdziemy wspólne rozwiązanie dla ludzi którzy chcą za wszelką cenę mieć wlepe po najprostszej linii oporu

  • #2
    Problem z odpalaniem!!!

    witam mam problem z odpalaniem i to bardziej skomplikowany niz te ktore znalazlem na forum, po pierwsze udalem sie do mechanika i od powiedzial ze to wina przepustnicy i ja przeczyscil i mowil ze juz auto pali za kazdym razem, jednak ani troche to nie pomoglo i dodatkowo przy nieudanej probie zapalenia auta zaczely migac swiatala awaryjne i nie dalo sie ich w zaden sposob wylaczyc,acha dodam ze mam auto na gaz i zauwazylem ze po wyjezdzie od mechanika gaz byl wylaczony, a wiec pomyslalem ze to wina gazu, wiec pojechalem do gazownika, tam gosc podlaczyl pod komputer, wlozyl cos do rury wydechowej i powiedzial ze sonda lambda padla i to na 100% tego wina ze zla mieszanke podaje i sa problemy z odpaleniem, a wiec wymienil sonde,przeczyscil instalacje i wyregulowal ja i powiedzial ze juz auto pali zawsze, jednak jeszcze tego samego dnia auto znow nie chcialo palic i po raz kolejny zaczely miugac swiatla awaryjne i zauwazylem ze mozna je wtedy wylaczyc tylko pilotem, auto z wielka bieda odpalilem za ktoryms razem i jutro auto znow wraca do gazownika, moze ktos mial podobna przygode i wie gdzie lezy problem (dodam ze instalacje gazowa mam jakas kosmiczna Mistral autronic z 2005r)

    Komentarz


    • #3
      Witam. Właśnie wczoraj po raz pierwszy miałem to samo. Nie chciał szkodnik odpalić i po każdej nieudanej próbie migały awaryjne, które mogłem wyłączyć pilotem. Po którymś razie w końcu odpalił. Wczoraj stała w słońcu 8 godzin i trochę się nagrzała i może to miało jakiś wpływ (chociaż nie mam pojęcia jaki), bo dodam, że dzisiaj rano po nocy odpaliła bez problemu. I jeszcze jedno spostzreżenie: od paru dni od razu po odpaleniu przy mocniejszym dodaniu gazu strasznie zamula jakby się dusił i dopiero po paru chwilach wchodzi na wyższe obroty. Po paru minutach pracy objaw znika. Ja również posiadam gaz. Czytam, że poczyniłeś już parę kroków i niewiele to pomogło. A może wiesz już gdzie leży problem?? Ja dzisiaj jadę do gazownika na ogólny przgląd to może coś pomoże, albo poradzi. Podzielę się później doświadczeniami. Generalnie na razie wielka niewiadoma.
      Chyba niewielu użytkowników spotkało się z takim problemem.

      Komentarz


      • #4
        Panowie a czujnik temperatury sprawny jest? Odpowiada on min za to czy silnik odpali od strzała czy też wcale lub szarpiąc.
        Skoda Octavia Combi 2012 elegance 2.0 TDi 140 KM 320Nm

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X