pytanie o modul komfortu ???

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • matiartur
    Classic
    • 2011
    • 1

    pytanie o modul komfortu ???

    Zamieszczone przez voltar
    Teraz sie bedziemy pastwic nad Octavka jak stopniowo do nas dotrze na czym oszczedzili ... Z zewnatrz na zdjeciach widac :
    - nielakierowane lusterka od FL
    - nielakierowane klamki
    - brak listew bocznych na drzwiach
    - brak czujnikow parkowania przod i tyl
    - brak halogenow
    - felgi na zdjeciu aluminiowe ale chyba tez brak ..
    - lakier jest
    Cześć zaoszczedzonych dodatków ze zdjec pewnie bedzie dostepna jak czujniki cofania czy halogeny, bedzie za doplatą która bedzie pewnie wyrywała z butów. Na CZ stronie Skody byly foty bo zwrocilem uwage na halogeny akurat.
    Mnie tylko intryguje jak spojrzą w oczy swoim klientom odbierajacym auta, czy zaprponują coś ewentualnie czy ludzie będą rezygnować??
    link do katalogu OII Tour: http://www.skoda-auto.cz/cze/Documen...talogue_CZ.pdf
  • bartezz461
    Classic
    • 2010
    • 4

    #2
    pytanie o modul komfortu ???

    witam mam problem w mojej skodzie II 2007 rok 1.9 tdi niedziala cala lewa strona tzn centralny zamek szyby lusterko kierunkowskaz w lusterku i zastanawiam sie czy to tylko modul komfortu czy cos powazniejszego????? prawa strona dziala bez problemu. i czy moze mi ktos powiedziec gdzie jest umiejscowiony w tej skodzie modul komfortu bo za chiny nie moge go znalesc ?????? ahaaa auto to anglik ..... pomocy ........

    Komentarz

    • LEON119
      Drive
      • 2010
      • 42

      #3
      sprawdź kolego czy poprostu w drzwiach nie rozłączyła sie kostka .byc moze nie ma przejscia prądu
      Skoda Octavia 2,0 16 V Bkd DSG + chip = 180 Hp 403 Nm
      Mercedes W210 2,9 td 129 Hp - niezniszczalny ;-)- a jednak umarł drzewo
      Mercedes W210 3,0 Td 177Hp
      Brava 1,6 16 V 103 Hp

      Komentarz

      • bartezz461
        Classic
        • 2010
        • 4

        #4
        sprawdzalem i wszystko jest ok a wiesz moze gdzie dokladnie jest umiejscowiony ten modul komfortu ???

        [ Dodano: Pią 09 Kwi, 10 21:33 ]
        jesli ktos wie gdzie jest montowany ten modul to prosze o pomoc

        Komentarz

        • Enriquez
          RS
          • 2009
          • 7685
          • Superb III (3V3)

          #5
          Sterowniki montowane są wewnątrz drzwi. Prawdopodobnie jeden z nich Ci padł. Moduł komfortu to coś zupełnie innego. Trzeba by przeskanować Vagiem.
          Pozdrawiam
          Marcin

          Komentarz

          • RS
            Ambiente
            • 2009
            • 238

            #6
            Pytałem kolegi speca od VW - podobno kazde drzwi maja swoje moduły - tzn moduł komfortu juz nie odpowiada za elektrykę szyb lusterek itp . Trzeba sie podłaczyc Can VAG -iem i wtedy widać te moduły - apotem kazdy moduł z osobna trzeba sprawdzać
            Podobno ( rozmowa przez telefon )

            Komentarz

            • kropeck
              RS
              • 2009
              • 2319
              • Octavia II (1Z3)
              • BLF 1.6 FSI 115 KM

              #7
              Potwierdzam - każde z drzwi ma swój moduł w VCDS.
              Pozdrawiam,
              Michał

              Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

              Komentarz

              • kowal 2002
                RS
                S_OCP Member
                • 2006
                • 5161

                #8
                bartezz461, ale wyciągałeś te kostki, które są wpięte w słupek ( pod tum gumowym przepustem ) czy tylko sprawdziłeś, że czy dobrze siedzą? Pytam, bo 2 miechy temu miałem podobny problem z firmową OII ( tam jeszcze głupiały czasem inne drzwi ) i po wypięciu kostek pokazało się to:

                ZIELENINKA...

                Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                Komentarz

                • bartezz461
                  Classic
                  • 2010
                  • 4

                  #9
                  dzieki koledzy dzis z nia jeszcze powalcze posprawszam dokladnie te kostki i wieczorem dam znac czy czy nastapil jakis postep ...... pozdr dla wszystkich

                  [ Dodano: Sob 10 Kwi, 10 19:28 ]
                  ehhh ta skoda mnie wykonczy ........ dzis posprawdzalem wszystko i tak .... z pilota dziala centralny tylko prawa strona i bagaznik ..... na panelu w dzwiach tylko 2 dzyby prawa strona, lewa nic, za to co ciekawe z lewej strony tylne dzwi dziala szyba ale tylko na przycisku na dzwiach....... kostki wszystkie wygladaja na jak nowe .............

                  Komentarz

                  Pracuję...