[O1] Regeneracja kierownicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • casper255
    Classic
    • 2010
    • 30

    [O1] Regeneracja kierownicy

    Witam, jestem kolejnym świadomym szczęśliwym posiadaczem O2, forum czytuję już od jakiegoś czasu, znalazłem już wiele interesujących informacji...
    Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :diabelski_usmiech
  • krzysiekj
    Ambiente
    • 2008
    • 108

    #2
    [O1] Regeneracja kierownicy

    Witam, czy jest coś takiego jak regeneracja kierownicy ? Chodzi o odnowienie jakoś skóry która się łuszczy. Może jakies lakierowanie itp... Gdzieś kiedyś czytałem o tym ale teraz nie mogę znaleźć.
    www.sztutowo.com.pl

    Komentarz

    • sevo
      Drive
      • 2009
      • 47

      #3
      na Alledrogo są firmy specjalizujące się w obszywaniu kierownic, zamawiasz sobie taką płacąc kaucję za kierownicę, jak przyjdzie podmieniasz i wysyłasz im swoją a oni zwracają Ci kaucję. Sam skorzystałem z tej usługi i jestem zachwycony nową skórką na kierownicy a cały proces wysyłki przebiegł bez problemów a cała impreza kosztuje 155 zł z wysyłką

      S - Stowarzyszenie
      K - Kierowców
      O - Omijających
      D - Definitywnie
      A - ASO

      Komentarz

      • kazik4x4
        RS
        • 2008
        • 2728

        #4


        Fachowiec.

        Komentarz

        • phrix
          L&K
          • 2007
          • 1000
          • Audi
          • AGR 1.9 TDI VP 90 KM
          • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

          #5
          Nie wiem czy o to chodziło ale linki zawsze wkleić moge :diabelski_usmiech :

          Forum milosnikow marki BMW. Porady z zakresu mechaniki, elektroniki, lakiernictwa, galerie samochodow BMW forumowiczow.



          Źródło : Fotka ze strony http://www.fcp.pl/forum/viewtopic.ph...8e2ff7ddba2cc3


          Co do trwałości takich rozwiązań to poczytaj komety.
          Załączone pliki
          Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

          _

          Komentarz

          • tom.tom
            Rider
            • 2009
            • 296

            #6
            :shock: taka błyszcząca kierownica ? wygląda jakby pokryta lateksem a nie skórą przeciez to nie pasuje wogóle do tego wnętrza.

            wg mnie kierownica skórzana ma być po wierzchu właśnie skórzana bo to inaczej traci sens

            Tom
            Pozdrawiam tom_tom

            Komentarz

            • piernik
              Elegance
              S_OCP Member
              • 2007
              • 975
              • Octavia II combi (1Z5)
              • BSE 1.6 MPI 102 KM

              #7
              Dla mnie taka kiera to niezły odpust i nie wierzę że dłonie się nie pocą.
              krzysiekj, obszywaj skórą, to jedyne sensowne rozwiązanie.

              Komentarz

              • krzysiekj
                Ambiente
                • 2008
                • 108

                #8
                Zamieszczone przez sevo
                na Alledrogo są firmy specjalizujące się w obszywaniu kierownic, zamawiasz sobie taką płacąc kaucję za kierownicę, jak przyjdzie podmieniasz i wysyłasz im swoją a oni zwracają Ci kaucję. Sam skorzystałem z tej usługi i jestem zachwycony nową skórką na kierownicy a cały proces wysyłki przebiegł bez problemów a cała impreza kosztuje 155 zł z wysyłką

                http://moto.allegro.pl/item100446037...owa_skora.html
                Super tylko jak to wygląda jak mam poduszkę demontuje się ją jakoś???
                Jednak jestem zwolennikiem posiadania tego co mam, nie mam gwarancji, że nie dostanę jakiejś gorszej kierownicy
                www.sztutowo.com.pl

                Komentarz

                • tom.tom
                  Rider
                  • 2009
                  • 296

                  #9
                  spoko spoko

                  najlepiej zrób tak: kup na allegro jakąś zdziadowaną kierownicę za 50 pln, swoją wyślij do obszycia, potem załóż swoją i sprzedaj tą zdziadowaną. Albo szukaj gościa co obszywa bliżej i zostaw auto na pare godzin.

                  Ja zostawiłem nowiutką Octavię w salonie (zdjęli mi kierownicę zaraz po zakupie + drążek biegów), kierownicę i drążek kumpel zawiózł do obszycia, po południu już z salonu autko wyjechało z "pakietem skórzanym" za 220 PLN. Mina gości z ASO bezcenna !!! I co więcej: jak ci z ASO zobaczyli jakość obszycia, to od tego czasu posłali już paru klientów do owego obszywacza, w celu zrealizowania specjalnych zamówień. Gościu obszywa lepiej niż fabryka. Skór do wyboru chyba z 200 typów i kolorów. Jest podobno najlepszy na południu PL, paru maniaków tapicerek skórzanych tak twierdzi. Zresztą gościu to naprawdę mega fachowiec, przygotowywał nawet auto do zdjęć w jakimś magazynie tuningowym. Podaję jego namiary:



                  To nie żadna reklama, poprostu dzielę się informacjami że gość jest naprawdę dobry. W skrajnym przypadku, gdybyś nie znalazł nic, pomogę w całej operacji zawiezienia / odebrania / wysyłki , bo mam blisko do gościa.

                  p.s. poduszkę sie demontuje - oczywiście. Zapytaj mechanika najlepiej jeśli sam sie nie bawisz w demontaże. To 10 minut roboty, Najlepiej odłączyć akumulator żeby nie pojawił się błąd poduszki po założeniu na nowo. podważa się plastik i poducha cała wyskakuje, potem odpinasz kabel i odkręcasz kierownicę.
                  Pozdrawiam tom_tom

                  Komentarz

                  Pracuję...