AWARIA NIE AWARIA ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • minko1
    Classic
    • 2010
    • 11

    AWARIA NIE AWARIA ??

    kropeck, michal ten taniec z gwiazdami jak dlamnie Rajtuzy :P :szeroki_usmiech :diabelski_usmiech
  • METALLICA
    Drive
    • 2009
    • 78

    #2
    AWARIA NIE AWARIA ??

    Mam pytanko ostatnio zauważyłem coś dziwnego w mojej OII. Po zatrzymaniu i wyłączeniu silnika czasami coś mi dalej buczy z przodu tak jak by z dołu komory silnikowej raz to jest czasami nie ma, jak się zdarzy po jakimś czasie samo ustaje.( Na pewno nie jest strzelanie ciepłego silnika po ochlapaniu wodą na mokrej nawierzchni) Wcześniej tego nie było Czeszka ma pół roku. Nie mam pojęcia co to jest może ktoś już tak miał. Mam zamiar jechać na serwis i pasowało by może im coś podpowiedzieć zwłaszcza że zdarza się to co jakiś czas a jak akurat nic nie usłyszą to z pewnością mnie zbędą jakiś bzdurnym wytłumaczeniem.
    OCTAVIA 2 FL MINT 1.6 MPI + GAZ Landi Renzo
    CITIGO 1.0 MPI + GAZ Landi Renzo

    PIŁEŚ NIE JEDŹ - JECHAŁEŚ NIE DZWOŃ

    Komentarz

    • suchy
      Rider
      • 2009
      • 682

      #3
      A to nie przypadkiem wiatrak od chłodnicy jeszcze sobie chodzi? Jak tak to normalne :wink:
      Było, minęło:
      RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

      Komentarz

      • METALLICA
        Drive
        • 2009
        • 78

        #4
        Bez przesady moja wiedza o mechanice samochodu może jest marna ale bez jaj :szeroki_usmiech to na pewno nie wiatrak chłodnicy. Odgłosy pochodzą jakby z pod silnika bliżej kabiny pojazdu
        OCTAVIA 2 FL MINT 1.6 MPI + GAZ Landi Renzo
        CITIGO 1.0 MPI + GAZ Landi Renzo

        PIŁEŚ NIE JEDŹ - JECHAŁEŚ NIE DZWOŃ

        Komentarz

        • macio283
          Drive
          • 2008
          • 45

          #5
          METALLICA, z tego co widzę masz zamontowaną instalację gazową. Może jakiś zawór od gazu po zgaszeniu silnika zmienia pozycję i słychać buczenie.

          Komentarz

          Pracuję...