[O1] zgon klimatyzacji :/

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mr.scary
    Classic
    • 2009
    • 37

    [O1] zgon klimatyzacji :/

    PAOLO ESCO może mi doradzisz jaki olej wybrac nie wim co mam wlane ops: {jak kupilem auto to mechanior stwierdzil ze jest dobry} ale chce wymienic mam OI 1,9TDI 190 Tys przejechane
  • rafau12
    Drive
    S_OCP Member
    • 2008
    • 63

    #2
    [O1] zgon klimatyzacji :/

    Hej

    dzisiaj w trasie prawdopodobnie wys....ł mi się kompresor od klimy, zauważyłem to mniej więcej w połowie drogi (ok 130km) i wyłączyłem klimę, po załączeniu słychać takie jakby metaliczne 'syczenie' od strony sprężarki klimatyzacji (załącza się normalnie, słychać i czuć po obrotach), niestety nie chłodzi. Najdziwniejsze jest to ze raz do roku klimę serwisuje , a ostatnio bylo to przed 3 tygodniami, wymiana czynnika/oleju, sprawdzenie szczelności itp.

    Znacie może jakiś przede wszystkim _dobry_ serwis klimatyzacji w wawie (ew. okolice ząbek/marek), jakieś opinie na temat www.sobczak.net ?


    pozdr
    Rafal

    Komentarz

    • robekcool
      RS
      • 2009
      • 2041
      • Octavia II (1Z3)
      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      masz w Ząbkach (nie pamiętam ulicy), jadąc od kościoła (kierunek wołomin), skręcasz w lewo do stacji pkp, przejeżdżasz tory(przy pkp), dalej główną jakieś 300-500 m. po prawej masz serwis.
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      • laurin
        Rider
        • 2009
        • 727

        #4
        masz też na łodygowej w serwisie opon - zaraz jak z radzymińskiej skręcisz w łodygowa to patrz po prawej

        Komentarz

        Pracuję...