[O1] Stuki spod maski

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • SULIK
    Classic
    • 2010
    • 12

    [O1] Stuki spod maski

    Zamieszczone przez Agamek12
    Piotrek, a powiedz mi (wskaz kogoś), kto w tym temacie mówił, że zimą bezpieczniej jest jeździć na oponach letnich niż na zimowych. Bo mam wrazenie że zwolennicy obligatoryjnego obowiązku jazdy zimą na oponach zimowych myślą, że przeciwnicy tego obligatoryjnego obowiązku jeżdzą w tych warunkach na letnich...
    był chyba taki jeden...ale on raczej nie wiedział co mowił......i mysle, ze juz doszedł sam do wniosku, ze bez zimówek po tych zasypanych ulicach, prakingach.....etc. nie da rady jezdzic :diabelski_usmiech
  • JasiuWWA
    Drive
    • 2009
    • 42

    #2
    [O1] Stuki spod maski

    Witam, chciałbym się dowiedzieć czy ktoś może miał podobny problem... Chodzi o dziwne metaliczne stuki, slyszalne na rozgrzanym silniku np: w korku, po zatrzymaniu samochodu i wrzuceniu luzu dokładniej coś takiego : Stuki O1 1.9tdi . Tak jak na filmiku stuki "zanikają" na jakiś czas po wciśnięciu gazu, niestety po kilkunastu sekundach znów się pojawiają. Na wciśniętym sprzęgle 0 stuków :roll: . Miał ktoś z Was coś podobnego i wie gdzie leży przyczyna?

    Komentarz

    • sebu
      L&K
      • 2008
      • 1304
      • Octavia II (1Z3)
      • AHF 1.9 TDI VP 110 KM
      • CDAA 1.8 TSI 160 KM

      #3
      Ja miałem coś podobnego,ale sam niewiem co to było,po wymianie sprzęgła (duży uślizg czyli kończąca się tarcza i pęknięty docisk ) teraz brak takich objawów.Ale jeszcze raz powtarzam,sam niewiem do końca co to było.
      Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
      jak pomogłem to daj punkcik
      sprzęgło od G 60

      Komentarz

      Pracuję...