Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kierownica w turbo?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kierownica w turbo?

    malysmok, niestety nie - kontakt od osoby, ktora to miala sie urwal :evil:

    [ Dodano: Wto 21 Gru, 10 22:47 ]
    Przycisniety do muru - jade teraz w okresie miedzy BN a Sylwestrem.

    Jesli ktos jest na cos chetny - zapraszam.

    Osoby, ktore chcialy listwy itd - bede sie jutro odzywal do wszystkich w miare wolnego czasu - niestety dostalem 3 dni zlecen, takze czasu malo :twisted:

  • #2
    kierownica w turbo?

    Mam takowe zapytanko.
    W moim SI zauważyłem że przy obrotach mniej więcej między 1500-1800 silnik wydaje taki plastikowaty dźwięk trochę, jak by jakaś osłona była poluzowana trochę...Pojechałem do mechanika i powiedział, że to kierowniczka czegoś tam (dokładnie nie pamiętam). od turbawy? Ale powiedział, że to nie groźne i wepchał między plastiki przy filtrze powietrza gąbkę, przestało..faktycznie...wcześniej zauważyłem przy wymianie filtra, że ten plastik był przykręcony na dodatkową śrubkę wręconą na żywioł..wywaliłem ją, widocznie była potrzebna?
    Mechanior powiedział że kosztuje koło 250 zł ta kierownica i nie ma co zmieniać, bo w tym silniku nawet nowe tak robią...i że to standard. Mechanik jest dobry na 100 procent...Co o tym sądzicie? Nie przejmuje się tym, bo przestało po gąbczastej naprawie, ale może coś tam wyczyścić poprostu trochę trzeba?

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X