Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] demontaż tylnej kanapy i wykładziny bagażnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] demontaż tylnej kanapy i wykładziny bagażnika

    Zamieszczone przez marektbg
    Zaraz chyba założę temat: "Jestem biedny dlatego jeżdżę nową Octavią Tour 1.4 - przepraszam" :roll:
    a masz jakiś problem ze swoim samochodem?
    ja nie mam, ale widzę, że inni muszą się podleczyć wypisując bzdury :lol: :wink:

    nie rozumiem, dlaczego każda "inność" jest zaraz powodem to jakichś bzdetów, śmoc, paliwo, KOLOR :lol: , wersja wyposażenia :shock: :lol:
    no ale, to nie mój kłopot na szczęście :lol:
    kpawel17

  • #2
    [O1] demontaż tylnej kanapy i wykładziny bagażnika

    Jak zdemontować tylną kanape, żeby nie popsuć nic w O1 liftbacku :diabelski_usmiech ? bo to jedyny sposób na wyjęcie wykładziny bagażnika. Orientujecie się może czy w orginale była robiona zabudowa podłogi bagażnika? Bo myślałem tam dać jakieś płyty pilśniowe albo coś, ale to może być niebezpieczne troche przy dzwonie w dupe :evil:

    Komentarz


    • #3
      delanopl, jak położysz tylną kanapę to z prawej i lewej strony na dole oparcia masz takie bolce które sa zablokowane " brak mi słowa więc nazwę to tulejką " w której jest wyżłobiony rowek,musisz go wcisnąć śrubokrętem i wyskoczy Ci ten bolec z boku kanapy a środkowy bolec musisz wyszarpnąć z wyczuciem w stronę drzwi.a i pas musisz odkręcić bo jest przykręcony chyba na klucz 17.
      Trochę zagmatwałem ale jak zerkniesz w aucie na to co napisałem to odrazu załapiesz o co chodzi.Demontaż oparć to 5 minut
      -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

      Komentarz


      • #4
        Arek, dzięki, to już wiem na czym stoję jutro się zajmę demontażem i praniem wykładziny bagażnika, bo troche ropą przeszła ostatnimi czasy :diabelski_usmiech

        Komentarz


        • #5
          delanopl,

          Zamieszczone przez delanopl
          bo troche ropą przeszła ostatnimi czasy :diabelski_usmiech
          jak pranie nie pomoże to proponuje kawę wsadzić do bagażnika w jakimś pojemniku ,po paru dniach powinno zneutralizować zapach
          -----1.9TDI ASV --StrEet DeMoN----- <--ZaPrAsZaM

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X