Mokra podsufitka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • roLLo
    L&K
    • 2008
    • 1063
    • Octavia I (1U2)
    • ASV 1.9 TDI VP 110 KM
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    Mokra podsufitka

    Witam. Od pewnego czasu po opadach regularnie mam mokry malutki kawałek podsufitki przy przednim słupku. Jest to dolna część łączenia podsufitki z plastikiem słupka. Wilgoć nie znajduje się przy szybie czołowej tylko po drugiej stronie czyli po stronie drzwi. Auto nie ma szyberdachu i relingów, Szyba była zmieniana 2 razy ale po częściowym demontażu podsufitki w czasie ulewy klej od szyby suchy, idealnie przylegający wszędzie a wilgoć pochodzi od strony drzwi, a nie od szyby czołowej. Słupek suchy, podsufitka w miejscu styku z szybą przednią i w jej najbliższym sąsiedztwie też sucha. Problem jest po stronie pasażera. Gdy samochód postawię jedną stroną na jezdzi a stroną pasazera na krawężniku to na dywaniku pasazera widać zgromadzone jakieś 30 - 40 ml wody i widać że płynie po obwodzie uszczelki od góry i w połowie drzwi skręca 90 stopni i spływa na dywanik. Skąd się to bierze ? 2 razy zmieniałem z tamtej strony zamek. Co jest przyczyną wilgotnej podsufitki w tamtym miejscu? Wrzucam zdjęcie i kolorem czerwonym zaznaczyłem miejsce i wielkość tej plamki a zielonym miejsce gdzie jest sucho. Proszę o porady. Dziękuję ( mam O1 a zdjęcie jest z O2 z internetu bo chwilowo nie mam jak zrobić u siebie ale wrzuce je jak najszybciej)
    Załączone pliki
    Ostatnio edytowany przez roLLo; 3918.

    Octavia 1.9 TDI ASV 2004---> FOTKI

    Była Fabia 1 1.4 MPI CLASSIC
    Jest O1 1.9 TDI ASV DRIVE
    Jest RAPID 1.2 TSI CJZD 110 KM RM 2016

Pracuję...