Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z gniazem zapalniczki.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z gniazem zapalniczki.

    Pablo82, musisz rozeznać się co słychać na rynku i przekalkulować, chodź i mi wydaje się ze różnica w kosztach między jedną a drugą opcją nie będą duże ale mimo wszystko wysokie :evil:
    Blog www.SkodaiTy.pl - serdecznie zapraszam!

  • #2
    Problem z gniazem zapalniczki.

    Witam. Mam problem z gniazdem zapalniczki. Mianowicie cały czas pali mi się bezpiecznik odpowiedzialny za to gniazdo. W chwili gdy wsuwam do gniazda przewód od zasilania nawigacji (nic wiecej nie używam - nie palę) slychac jak przepala się bezpiecznik. W ciągu 1 dnia wymienilem 2 bezpieczniki. Raz wkladam zasilanie ok, wyjmę i ponownie wsywam zasilanie do gniazda i wywala. Jaka może być przyczyna? Samochod ma poł roku, na gwarancji. Nadmieniam, że tej samej nawigacji Larka używałem w poprzednim samochodzie Fiat Brava 1997 rok oraz używałem jej w samochodzie ojca Astrze III 2007 rok produkcji. Wielokrotnie wkładane gniazdo i wyjmowane, nigdy nie spaliłem bezpiecznika. Wykluczam więc wadę nawigacji. W chwili obecnej gdniazdo jest nie do użytku. Proszę o pomoc i algrytm dalszego postępowania. Pozdrawiam.
    Toma

    Komentarz


    • #3
      A sama zapalniczka działa? Też mam Larka i one mają strasznie badziewne zasilanie. Przede wszystkim sprawdź czy wtyczka od navi wewnątrz nie jest jakoś pogięta a raczej te blaszki stykowe czy coś bo przecież w samej wtyczce też jest bezpiecznik i jakby coś nie teges dalej w zasilaczu to by się chyba też sfajczył. Spróbuj też włożyć jakąś inną wtyczkę. Możliwe, że czeka Cię rozbiórka i zaglądnięcie czy po włożeniu wtyczki coś się w gniazdku nie oberwało i może wtedy stykać do masy od środka pod gniazdem. Innego wytłumaczenia nie widzę. Pozdrawiam.
      Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

      Komentarz


      • #4
        zapalniczki nie mam, juz od kilku lat daja same plastikowe zatyczki, problem w tym ze w innych smaochodach w ktorych uzywam tej navi jest ok, chyba w wolnym czasie podjade na serwis, wkoncu gwarancja i na to powinna obowiazywac
        Toma

        Komentarz


        • #5
          No jasne, gwarancja obowiązuje na takie rzeczy. Niech sprawdzą też z Twoim Larkiem.
          Szerokiej drogi, jakakolwiek by ona nie była.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X