Problem z klimatyzacja

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • raf1
    Classic
    • 2008
    • 16

    Problem z klimatyzacja

    W sumie tej śruby nie widać jak mam założone alusy . Teraz jeżdżę na stalówkach bez kołpaków więc śruba jest widoczna . Zastanawiałem się czy po prostu w fabryce nie zapomnieli założyć kapselków maskujących :szeroki_usmiech
  • jeffer
    Classic
    • 2007
    • 31

    #2
    Problem z klimatyzacja

    Witam!

    Problem mam taki... od jakiegoś pół roku nie dział mi nawiew... nie miałem czasu się za to zabrać, aż w końcu dzięki "wam" naprawiłem usterkę (rezystor nagrzewnicy do wymiany). Teraz wszystko jest ok poza tym, ze jak mam włączoną klimę a jest ciepło i jadę w korku lub bardzo po woli to po jakiś 2-3 min zaczyna głośno brzęczeć/skrobać... jak ruszę i pojadę koło 50-60 km/h to przestaje ale gdy znów jadę wolno , zatrzymuje się i ruszam to znowu skrobie.... jest to na tyle mocno ze czuje jak cale auto wpada w wibracje... z tego co zaobserwowałem otwierając maskę i patrząc za chłodnicą są 2 wiatraki po lewej zazwyczaj się kręci a po prawej stoi zawsze i nie wiem czy to może mieć związek... dodam przy okazji jeszcze jedna pierdołę, a mianowicie klikanie kierunkowskazów... klika bez przerwy w różnej częstotliwości, ale nie mruga. jak włączę kierunek lub awaryjne to działa wszystko ok tyle, że bez przerwy klika... proszę o pomoc ...

    Komentarz

    Pracuję...