Dziwne cykanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • alif
    Classic
    • 2011
    • 7

    Dziwne cykanie

    Zamieszczone przez kiki
    jak wyłącze auto, wyjde z niego i zamknę centralny pilotem to na desce nadal pali sie kontrolka otwartych drzwi. Zgaśnie sama czy bedzie się paliła do us**nej smierci :lol: ???
    Zgaśnie sama po ok 10 - 15 minutach
  • bialy104
    Drive
    • 2010
    • 52

    #2
    Dziwne cykanie

    Witam ostatnio słychać takie jakby cykanie z okolic filtra paliwa w stylu "cyk cyk cyk cyk" z częstotliwością ok 0.2s Nagrałem filmik jednak nie oddaje to w pełni tego dźwięku gdyż słychać hałas silnika.

    aa jak dotykam filtr paliwa to drga dokładnie tak jak słychać te dzwięki.

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    Z kabiny raczej tego nie słychać dopiero jak się wyjdzie z pojazdu.

    Co o tym myślicie ?

    Komentarz

    • octavianII
      Classic
      • 2009
      • 30

      #3
      Ja się za bardzo nie znam, ale kiedyś jak miałem Felcię 1,6 MPI to też się mechanika pytałem co tak cyka. To podobno układ odpowietrzania instalacji paliwowej, ale niech się wypowiedzO specjalisty.

      Komentarz

      • stychlerz
        Drive
        • 2006
        • 48

        #4
        Temat był już przerabiany. Cykanie jest związane z klimatyzacją, a ścislej ze sterownikiem. Możesz podjechać do ASO, jak masz na gwarancji, to Ci wymienią, ale później i tak cykanie powróci.

        Komentarz

        • bialy104
          Drive
          • 2010
          • 52

          #5
          Zamieszczone przez stychlerz
          Temat był już przerabiany. Cykanie jest związane z klimatyzacją, a ścislej ze sterownikiem. Możesz podjechać do ASO, jak masz na gwarancji, to Ci wymienią, ale później i tak cykanie powróci.
          Auto po gwarancji już daaaaaaaaawno Można z tym objawem jeździć spokojnie, że nic się nie rozsypie ?

          Komentarz

          • suchy
            Rider
            • 2009
            • 682

            #6
            Zamieszczone przez bialy104
            Można z tym objawem jeździć spokojnie, że nic się nie rozsypie ?
            Można, można
            Było, minęło:
            RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

            Komentarz

            • stychlerz
              Drive
              • 2006
              • 48

              #7
              W pewnym momencie będziesz miał wrażenie, że cykanie się nasiliło, choć będzie to wyłącznie Twoje odczucie. Nic się nie stanie w sensie mechanicznym, psychika Ci siądzie. No chyba, że znajdziesz sobie inny obiekt zainteresowania (inne skrzypienie). :lol:

              Komentarz

              Pracuję...