Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] instalacja anteny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] instalacja anteny

    Zamieszczone przez zamlynny
    Mapy mam V1 oryginalne
    nie wiesz czy to są takie same mapy jak do RNSa?
    kolega szuka do Yeti i sie pytał

  • #2
    [O1] instalacja anteny

    witam,

    czy istnieje jakaś przejściówka umożliwiajca wpięcie nowej anteny (końcówka DIN) do fabrycznej instalacji z końcówka jak na zdjęciu?

    z góry dzieki, pozdrawiam,
    rob.
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      O ile się nie mylę to ten adapter podany w moim linku powinien być dobry.

      Link

      Ja miałem podobny problem, ale postanowiłem pociągnąć kable od nowej anteny bezpośrednio do radia, bo i tak z nową anteną mam oddzielny kable zasilający wzmacniacz tejże anteny, więc i tak muszę zdjąć podsufitkę.

      Pozdrawiam

      P.S Jeżeli bym się mylił z tą przejściówką proszę mnie poprawiać
      Sprzedam głowicę do 1.9 TDI ASV. Info na priv.

      Komentarz


      • #4
        smug, zeby sie do anteny dostac to nie trzeba podsufitówki zdejmowac....tylko lekko sie ją odchyla.
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez piotrek_os
          smug, zeby sie do anteny dostac to nie trzeba podsufitówki zdejmowac....tylko lekko sie ją odchyla.
          To ja wiem Ale żeby pociągnąć nowy kabel zamiast starego to już trzeba raczej zdjąć :diabelski_usmiech
          Sprzedam głowicę do 1.9 TDI ASV. Info na priv.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez smug
            Zamieszczone przez piotrek_os
            smug, zeby sie do anteny dostac to nie trzeba podsufitówki zdejmowac....tylko lekko sie ją odchyla.
            To ja wiem Ale żeby pociągnąć nowy kabel zamiast starego to już trzeba raczej zdjąć :diabelski_usmiech
            tez nie trzeba
            łatwiej bedzie to zrobic dolnym progiem....ale ja w 01 kablel od CB ciagnałem podsufitówka....trzeba użyć sztywniejszego drucika który to przepchasz .....później do niego przywiazujesz kabelek antenowy i przeciagasz :diabelski_usmiech
            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez piotrek_os
              tez nie trzeba
              łatwiej bedzie to zrobic dolnym progiem....ale ja w 01 kablel od CB ciagnałem podsufitówka....trzeba użyć sztywniejszego drucika który to przepchasz .....później do niego przywiazujesz kabelek antenowy i przeciagasz :diabelski_usmiech
              Oczywiście tak też można 8) Ale mnie się zachciało wygłuszania dachu matami które już kupiłem. A więc...
              Sprzedam głowicę do 1.9 TDI ASV. Info na priv.

              Komentarz


              • #8
                Odgrzeję kotleta żeby nie zakładać nowego tematu. Jak nazywa się złącze widoczne na zdjęciu w pierwszym poście? Nie mogę ogarnąć czy jest to RAKU II, RAST II, czy też FAKRA, bo na zdjęciach w internetach wszystkie wyglądają podobnie.
                moje stare auto
                jest scout

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X