buczenie jakby jakiegos malego sliniczka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • wropaw
    Classic
    • 2010
    • 1

    buczenie jakby jakiegos malego sliniczka

    Oto rozwiązanie problemu: http://www2.diariomotor.com/imagenes...tourer-p-2.jpg Mi tam sie nawet w normalnej wersji podoba z że zawieszenie widać, nie opel pierwszy i nie ostatni w tej kwestii. A tak poza tym gratki autka i czekam na zdjecia. Pozdrawiam i szerokości
  • pysiaaa
    Classic
    • 2008
    • 5

    #2
    buczenie jakby jakiegos malego sliniczka

    w trakcie postoju słyszę jakieś jakby buczenie silniczka ( na początku sadziłam ze to od klimy- ale po wyłączeniu nadal słychać)
    niby nic ale wkurza ucho i wole nie dopuścić do poważniejszej awarii póki samochód na gwarancji
    ostatnio na światłach chciałam sprawdzić domkniecie szyby, ruszyłam przyciskiem -przestało buczeć -puściłam znowu buczenie
    zastanawia mnie czy to może oznaczać coś poważnego czy olać to
    wiem wiem najlepiej jechać do serwisu ale z tym problem ( czas) ale pewnie i tak się wybiorę zanim gwarancja się skończy
    może u kogoś tez coś takiego było i cos podpowie - bo w serwisie czasem trzeba pokazać paluchem o co chodzi- oni czesto nie widza i nie słyszą nic
    dodam ze jest do Octawia 1,6 z gazem- niespelna 2 letnia

    Komentarz

    • robekcool
      RS
      • 2009
      • 2041
      • Octavia II (1Z3)
      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      pysiaaa, jedź do serwisu, zademonstruj swoje spostrzeżenia i żądaj usunięcia przyczyny- to właśnie będzie pokazanie paluchem i powinno wystarczyć :wink:
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      • pysiaaa
        Classic
        • 2008
        • 5

        #4
        no i byłam w serwisie
        stwierdzili ze to pompa paliwa i do wymiany na szczęście w ramach gwarancji

        Komentarz

        Pracuję...