czujnik

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • CRAZYOLO
    Ambiente
    • 2011
    • 110

    czujnik

    Zobacz sobie Suzuki Bandit 650,fajna maszyna na pierwszy raz.Super do miasta.
  • Irek7777
    Classic
    • 2010
    • 3

    #2
    czujnik

    Witam. Mam taki problem. Zapalam zimną skodzine i jest ok. Po przejechaniu ok. 20-30 metrów, jak autko jest na wolnych obrotach to wówczas obroty silnika wzrastają do 1000-1100, po chwili spadają, jak temperatura silnika na wskaźniku osiąga powyżej 50 stopni. I jeszcze jedno, bywa tak, że silnik jest gorący, na zewnątrz upał, a świece grzeją się ok 20 sekund, a jak uruchomie skodzianke to obroty skacą do 2000-2500. Czy to może być czujnik temperatury??

    Komentarz

    • Piotrus
      Rider
      • 2004
      • 524

      #3
      Re: czujnik

      Zamieszczone przez Irek7777
      Witam. Mam taki problem. Zapalam zimną skodzine i jest ok. Po przejechaniu ok. 20-30 metrów, jak autko jest na wolnych obrotach to wówczas obroty silnika wzrastają do 1000-1100, po chwili spadają, jak temperatura silnika na wskaźniku osiąga powyżej 50 stopni. I jeszcze jedno, bywa tak, że silnik jest gorący, na zewnątrz upał, a świece grzeją się ok 20 sekund, a jak uruchomie skodzianke to obroty skacą do 2000-2500. Czy to może być czujnik temperatury??
      Objawy jak najbardziej do tego pasują, porównaj na VAG'u wskazania temperatury ze sterownika i zegarów.
      Piotruś
      AGR(RIP) + ALH

      Komentarz

      • Irek7777
        Classic
        • 2010
        • 3

        #4
        Zeby to zrobić to musze jechać do serwisu, żeby podpieli mi autko pod kompa? Czy moge zrobić to jakoś inaczej??

        Komentarz

        • delanopl
          Elegance
          • 2009
          • 831

          #5
          jeśli nie dysponujesz własnym vagiem, to musisz skoczyć do fachowca który takowy posiada i on Ci wtedy wszystko wybada

          Komentarz

          Pracuję...