Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] Przekaznik od kierunkow, wentylatorow i wycieraczek.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] Przekaznik od kierunkow, wentylatorow i wycieraczek.

    Jaro gratuluję pięknej O II FL i co najwazniejsze nowej !!
    Mam tylko do ciebie jedna prośbę - Nie rób z niej kolejnej "chrom edyszyn", bo auto masz ładne i nie potrzeba psuć jego wyglądu.

  • #2
    [O1] Przekaznik od kierunkow, wentylatorow i wycieraczek.

    Koledzy, jakie ma oznaczenie - zeby wiedziec, jaki kupic?
    Kiedys juz ten objaw byl, zacinaly sie kierunki i swiecily non stop albo calkiem znikaly. Machanie wajcha albo awaryjkami nic nie dawalo, w koncu naprawialo sie samo. Uciekaly tez jednoczesnie chyba wentylatory i wycieraczki.
    Elektryk wymienil przekaznik - wsadzil jakis inny, od audi chyba, tad po dwoch latach problem powrocil i chce wsadzic taki jak Bozia przykazala.

    Czy mozecie mi dac jego dane i ew. cene lub miejsce, gdzie moge go dostac. Z wymiana raczej wiekszych prolemow nie powinno byc - no chyba, ze ktos mi pokaze, ktory to przekaznik z tej calej skrzynki bezpiecznikow, bo nie pamietam

    Komentarz


    • #3
      Przekażnik do kierunków masz razem z wyłącznikiem awaryjnych ( jedna całość ) wymiana banalna

      Komentarz


      • #4
        Ten przekaznik jest na bank z lewej strony jak sie drzwi kierowcy otworzy. Taki plastik trzeba zdjac w okolicach wlacznika swiatel.
        Problem w tym, ze nie wiem jaki ten przekaznik ma OZNACZENIE! Jakis numer czy cus?

        Komentarz


        • #5
          przekażnik kierunkowskazów jest jako całość z wyłącznikiem awaryjnych na środku deski co do wycieraczek i wentylatorów się nie wypowiadam

          [ Dodano: Sro 15 Wrz, 10 14:37 ]
          Link

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez tryton
            przekażnik kierunkowskazów jest jako całość z wyłącznikiem awaryjnych na środku deski co do wycieraczek i wentylatorów się nie wypowiadam
            No to nie masz racji.

            [ Dodano: Sro 15 Wrz, 10 14:52 ]
            Pisalam, ze zanika tez nawiew, wycieraczki i klima.

            [ Dodano: Sro 15 Wrz, 10 14:54 ]
            Ale dzieki

            Komentarz


            • #7
              tryton no to Cie dostało, nie masz racji i tyle Kasiunia kolega dobrze Ci napisał, no chyba ze nie masz skody :P . a to ze zanikają tez inne rzeczy to juz inna historia, od wycieraczek jest inny przekaźnik taki długi a nawiew nie ma przekaźnika tylko bezpiecznik

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Damianjg
                no to Cie dostało, nie masz racji i tyle
                Widać Kasiunia ma jakiś udoskonalony model skody

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X