Co to za metalowy "klik" ??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • grzegorz syria
    Classic
    • 2010
    • 10

    Co to za metalowy "klik" ??

    Zamieszczone przez Sebastian
    Ja również dziękuje za miłe przyjęcie nowicjusza, szczególne podziękowania dla jakubd, za włączenie wodotrysków w mojej O2. :szeroki_usmiech
    Obiecuję się wkupić z margeritką na następnym spocie :!:
    no to ładnie, człowiek już zapomniał o takich spotach :szeroki_usmiech
    Gugus raz jeszcze dzięki za szybką pomoc - auto śmiga jak trzeba, ale bez rozbiórki sprzęgła się pewnie nie obejdzie :szeroki_usmiech
  • Salvatore769
    Drive
    • 2009
    • 95

    #2
    Co to za metalowy "klik" ??

    Witam.
    Od pewnego czasu ( a moze zawsze tak bylo no i tak ma byc ?? nie wiem, dlatego wole spytac) zauwazylem taki metalowy dzwiek (wlasciwie to go slychac), jakby uderzenie dwu metalowych czesci o siebie podczas nacisniecia hamulca, ale TYLKO w jednej sytuacji : wsteczny, jazda do tylu, hamulec, 1-nka, do przodu kawalek - i teraz przy nacisnieciu pedalu hamulca jest ten "klik" , jakby klocek byl luzny i uderza o tarcze (tylko opisowo), ale wystepuje to TYLKO ten jeden raz, potem hamowanie bez "dzwieku". Czy tak ma byc, moze wczesniej nie zwracalem uwagi ?? Prosze o opinie, pozdrawiam.

    P.S. Klocki zmienione jakies 2 miesiace temu w Audi-VW-Skoda, tyl i przod.
    Franek

    Komentarz

    • tomus7
      RS
      • 2010
      • 1896
      • Peugeot

      #3
      wydaje mi się że to obudowa klocków (jarzmo) czy jakoś tak jest lużne bo może po wymianie klocków nie zostało doktręcone ops:
      ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
      http://www.bunkry.pl/pl/index.html
      a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
      http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
      Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

      Komentarz

      • MartinezTychy
        Drive
        • 2010
        • 80

        #4
        Salvatore769,
        Zaciski hamulcowe do sprawdzenia być może łapie któryś tłoczek albo jarzmo.Generalnie bez zerknięcia wróżymy z fusów.
        Pozdrawiam.
        Skoda Fabia Combi jeżdzi i trąbi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Komentarz

        Pracuję...