Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wyciek ze skrzyni biegów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wyciek ze skrzyni biegów

    Witam
    taki wyciek mam jak widoczny na zdjęciu. Czy ktoś miał podobnie, czy możne testował środek do uszczelnienia skrzyni biegów np Liqui Moly Uszczelniacz skrzyni biegów 50ml ? Jeśli tak to jakie są wasze opinie o nim i gdzie tzn którędy go dolać do skrzyni ???

    ​​​​​​Trochę to jak ceramizer do silnika ale z drugiej strony wyjęcie skrzyni biegów i jej uszczelnienie do tanich napraw raczej nie należy, zakładając że taki uszczelniacz nic nie daje, to ile to możne kosztować taka naprawa skrzyni biegów?
    Załączone pliki

  • #2
    Jedz do mechanika niech Ci to zrobi porządnie a nie kombinujesz. U mnie jak poleciał uszczelniacz skrzyni, to zalało się sprzęgło olejem i nadawało się tylko na śmietnik...

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Przemm81 Zobacz wpis
      Jedz do mechanika niech Ci to zrobi porządnie a nie kombinujesz. U mnie jak poleciał uszczelniacz skrzyni, to zalało się sprzęgło olejem i nadawało się tylko na śmietnik...
      czy skrzynia była wyjmowana i ile kosztowała Cię naprawa?

      Komentarz


      • #4
        800zł - wymiana sprzęgła i uszczelniacza skrzyni. Jakbym się zainteresował tym wcześniej to by się obyło bez wymiany sprzegła ale olalem temat.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Przemm81 Zobacz wpis
          800zł - wymiana sprzęgła i uszczelniacza skrzyni. Jakbym się zainteresował tym wcześniej to by się obyło bez wymiany sprzegła ale olalem temat.
          No to w takim razie cisnę temat, dam znac co było u mnie i ile kosztowało
          Spokojnych Świat

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X