Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lokalizacja przepływomierza w octavii

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Lokalizacja przepływomierza w octavii

    Cześć. Czy na forum jest ktos kto moglby mi wskazać graficznie gdzie moge znaleźć przeplywomierz w octavii 3, 1.4 TSI?. Od jakiegos czasu mam problem z szarpaniem auta w pewnym zakresie obrotow przy stalej prędkości. Pojawil się na chwilę check engine ktory dal info o wypadanacych zaplonach. Mechanik wymienil swiece (nieznacznie pomoglo). Kable i cewki byly ogladane i są ok. Zaczynam stawiac że moze problem lezy w ktoryms czujniku, brudnym przepływomierzu. Dodam ze problem pojawia sie głównie przy gorszych warubkach atmosferycznych, ale przy dobrych tez jest wyczuwalny.

  • #2
    mechanik podpiął kompa, czy tylko oglądał i były ok?
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis
      mechanik podpiął kompa, czy tylko oglądał i były ok?
      Podpięli, odczytali błąd o ktorym im wspomniałem (byly wypadajace zaplony), spojrzeli pod maskę i stwierdzili że swiece... Mam jednak mieszane uczucia bo zgodbie z fakturka z ASO swiece byly wymieniane okolo 20 tysiecy temu co zreszta im powiedzialem. Problemu to nie rozwiązało, moze nieznacznie sie poprawilo. Szczerze powiem ze boje sie oddawac auto do warsztatu bo zaraz wypatroszą pół auta nie diagnozując odpowiednio jednostki. Chcę zakupic jakis prosty skaner diagnostyczny ktory testuje czujniki i robi pomiary w czasie rzeczywistym.

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X