Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Osłona dolna środkowa - pokrywa silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Osłona dolna środkowa - pokrywa silnika

    Jaki nr oryginalny ma osłona silnika dolna środkowa?
    Mam zamontowana metalową - kiedyś w ASO ktoś ją zamontował - ale coś z nią jest nie tak i jak się rozgrzeje silnik - temp na zewnątrz powyżej 20C- dotyka jej [mechanik mówi że nawet opiera się na niej] i wprowadza wibracje które słychać w kabinie. Jak silnik ostygnie - brak wibracji - grzechotania, czy hałasowania.
    Mechanik zasugerował kupno org używanej - ale na allegro jest dużo różnych ...
    Skoda combi silnik 81 kW [110 KM] - diesel;
    I czy pasuje od Golfa IV?

  • #2
    Numeru nie znam, nie mam, zerknij może do etki. Albo podjechać na kanał lub podnośnik i sprawdzić. Może za bardzo "spełniła" swoje zadanie i jest zgięta, dlatego dotyka, może do tego motor siadł na poduszkach i gdzieś w połowie drogi miska spotkała się z osłoną.
    ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
    Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
    Spalanie - Motostat.pl
    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • #3
      Mam pytanie o tę osłonę.
      Do silnika benzynowego 1,6 przewidziane jest takie jakieś pół osłony. 1K0825237K
      Czy można założyć pełną osłonę od TDI? Będzie pasować? Zakładając pełną mogę zaszkodzić silnikowi?

      ]"]That page doesn't exist (404) — ImgBB
      ]"]That page doesn't exist (404) — ImgBB
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
        Mam pytanie o tę osłonę.
        Do silnika benzynowego 1,6 przewidziane jest takie jakieś pół osłony. 1K0825237K
        Czy można założyć pełną osłonę od TDI? Będzie pasować? Zakładając pełną mogę zaszkodzić silnikowi?
        Wydaje mi się że ktoś już kiedyś poruszał podobny wątek ale nazwijmy to w "drugą stronę"
        Chodziło o obniżenie temperatury silnika 1.9 TDI po przez założenie krótszej dolnej osłony z silnika benzynowego.
        Myślę że założenie pełnej osłony do silnika benzynowego jest możliwe i może zatem przynieść odwrotny efekt w postaci podwyższenia temperatury.

        Komentarz


        • #5
          Dzięki. Kupię krótką.
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • #6
            BFQ, AVU w lato może mieć zadaną temp nawet 115st C. Chyba lepiej go nie docieplać pełną osłoną.

            Komentarz


            • #7
              Zastosuję się do rady.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X