Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki rozrusznik do octavii 1, 1.9 tdi, rok 2000

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki rozrusznik do octavii 1, 1.9 tdi, rok 2000

    Witam. Mam kłopot z dopasowaniem rozrusznika do mojego auta. Ten , który mam w aucie, to jakaś chińska podróba i właśnie umarła. Regeneracja to koszt 350 zł. W sklepie nowy produkcji polskiej ( pol-starter), kosztuje 278zł. Chciałbym kupić nowy, ale po numerze Vin nie można dopasować, a na chińskim, który mam w aucie nie ma żadnego numeru części. Może zna ktoś parametry, po których można dopasować odpowiednią część?

  • #2
    Ok. Na pewno trzeba zwrócić uwagę na liczbę zębów i pewnie długość obudowy, bo chyba są różne długości. A co z parametrami? Ma ktoś jakąś wiedzę? 12V, 1.8kW Czy te parametry są odpowiednie? Koledzy na co jeszcze patrzeć? Pomóżcie coś...

    Komentarz


    • #3
      Według mnie istotne jest jeszcze oznaczenie silnika który masz.
      Po numerze VIN ASO poda tobie informacje jaki rozrusznik miałeś i powinieneś mieś w aucie.

      Komentarz


      • #4
        Tak zrobiłem, ale i w ASO nie byli w stanie mi pomóc. Pojechałem dzisiaj do firmy, która regeneruje rozruszniki. Tam podali mi parametry odpowiednie dla rozruszników do mojego auta i według tych parametrów, oraz ilości zębów zgodnych z ilością zębów rozrusznika uszkodzonego zakupiłem nowy w sklepie. Założyłem i gada pięknie!

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X