centralny zamek :/

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • zygiaga
    Classic
    • 2011
    • 30

    centralny zamek :/

    Poniżej efekty czytania tego wątku i 4 godzin roboty , brak mi jeszcze czegoś do opon ale to się za niedługo zmieni , samochód co prawda delikatnie się już okurzył bo stał przez noc, a dziś pogoda nie bardzo ale myślę że zdjęcia trochę odzwierciedlają to co w realu .





  • 13karolss
    Ambiente
    • 2010
    • 199

    #2
    centralny zamek :/

    witam ..mam problem z zamkiem a dokladnie niechco mi sie ryglowac drzwi od kierowcy jak zamykam z pilota (ten problem mam od kwietnia-w czerwcu popsikalem troche wd 40 i innym preparatem i wuala dziala ale miesioc temu znowu sie zepsulo ) to mi sie wszystkie dzrzwi zamykajo oprocz od lewych przednich,natomiast z luczyka wszystkie sie zamykajo dodam jeszcze ze od wewnotrz jak chcem zablokowac wszystkie drzwi tez ten sam problem dodatkowo zauwazylem ze blokada otwieraniaa szyb w samochodzie tez neidziala - skod niekod reasumujoc doszedlem do wniosku ze trzeba rozkrecic drzwi i tam pogrzeabc,znajomi mi podpowiadajo ze moze byc zasniedziale bardzo mocno juz i ze bede musial dobrze tam wyczyscic ten mechanizm --- pytanie czym go wyczyscic ,papierem sciernym jakims czy niewiem uzywajoc jakis specjalnych preparatow ????? ????
    karol - człowiek który zostal papierzem

    Komentarz

    • rafal-snak
      Drive
      S_OCP Member
      • 2008
      • 63

      #3
      sprawdź kolego w po rozebraniu boczku lewych przednich drzwi moduł sterowania szybami, przeważnie śniedzieją piny w nim, temat rzeka na forum, ja też to przerobiłem tyle że u mnie niby ten moduł jest ok... poza tym, nie zaobserwowałeś jakiś dziwnych zdarzeń, pogasły światła w drzwiach w bagażniku, wewnątrz ???
      SKODA OCTAVIA I 1.9 TDI ALH 66 kW/90 KM
      UNIDEN PRO 520 XL + SIRIO ML 145

      Komentarz

      • tomus7
        RS
        • 2010
        • 1896
        • Peugeot

        #4
        Coś mi podpowiada że to mikrostyk :P
        ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
        http://www.bunkry.pl/pl/index.html
        a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
        http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
        Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

        Komentarz

        • blade232
          Ambiente
          • 2009
          • 166
          • Octavia III combi (5E5)
          • CAXA 1.4 TSI 122 KM
          • CHPA 1.4 TSI 140 KM

          #5
          Też to przerabiałem i okazało się że w lewych drzwiach w tym module 2 piny były zaśniedziałe i trzeba było dolutować jeden z nich, dodatkowo też we wtyczce było zaśniedzenie i trzeba było też dolutować jedną żyłę z pinem. Sprawdź jeszcze czy wiązka kabli nie popękała w gumowej osłonie, ta która z drzwi do kokpitu idzie.
          blade232

          Komentarz

          Pracuję...