urwane lusterko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pg44
    Classic
    • 2012
    • 1

    urwane lusterko

    Ja mam piątkę ale myślę że trzpienie lewarka będa takie same, ściągasz starą rozginając opaskę zaciskowa, wkładasz nowa zaciskasz opaskę wymieniasz ewentualnie środek gałki na taki http://allegro.pl/nowa-nakladka-galk...507613594.html i gitara
  • gregg
    Classic
    • 2010
    • 2

    #2
    urwane lusterko

    Mam problem z urwanym lusterkiem. Lusterko jest urwane centralnie przy drzwiach, ale zawisło na kablu. Wszystko wygląda w porządku bez uszkodzeń poza połączeniem samego lusterka przy drzwiach. Tymczasowo dokleiłem to taśmą klejącą, ale proszę was o wskazówki jak można to naprawić konkretniej np. jak klej jest dobry

    pozdrawiam

    Komentarz

    • Octan
      Rider
      • 2006
      • 653

      #3
      Na allegro ceny lusterek rpzpoczynają się od 50 pln, lepiej kupić używkę niż klejć obecne.
      Popraw opis swojego auta -octavia 2 rs z silnikiem agr??

      Komentarz

      • delanopl
        Elegance
        • 2009
        • 831

        #4
        Octan, nie dziw się, to jego pierwszy post na tym forum, nawet regulaminu nie przeczytał. Nie wiem ale jeśli to o2 Fl to pewnie jest na gwarancji?? więc ciekawe czy w aso nie musi naprawiać tego.

        Komentarz

        • gregg
          Classic
          • 2010
          • 2

          #5
          mam skoda octavia II elegance 1.9 TDI PD rok produkcji 2006, ale zakładając konto nie bardzo wiedziałem jaki wybrać dokładnie silnik etc? Myślałem, że obejdzie się bez zakupu nowego lusterka bo wszystko wygląda ok (silniczek zero pęknieć) poza tym, że jest urwane na łączeniu. Niestety chyba mam problem z załączeniem zdjęcia.

          Komentarz

          • delanopl
            Elegance
            • 2009
            • 831

            #6
            Octan, miał rację poszukaj lepiej całego najlepiej w kolorze na allegro, wyjdzie pewnie niedrogo

            Komentarz

            Pracuję...