problem z radiem swing + BT II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • zaleg74
    Classic
    • 2010
    • 4

    problem z radiem swing + BT II

    Muszę kupić laptopa na firmę do 2200zł, nowego. Doradzicie coś? Nie mam nic konkretnego na oku. Ogólnie musi być w miarę wytrzymały i dobry. Smile
  • domino_EL
    Ambiente
    • 2009
    • 204

    #2
    problem z radiem swing + BT II

    witam Was

    z gory informuje : szukalem , ale jedyne co znalazlem w temacie Swing to ewentualnie porady przy wyborze i opinie uzytkownikow . U mnie jes nastepujacy problem (O2FL) :

    wczoraj po zgaszeniu silnika nie wylaczylo mi sie radio (mimo ustawienia auto on i auto off) mowie co jest ? i tak po nitce do klebka :

    1)radio udalo sie wylaczyc dopiero z pokretla i to po dluzszym przytrzymaniu. wlaczenie dziala na takiej samej zasadzie.
    2) nie ma mozliwosci zmiany czegokolwiek na panelu sterujacym ( ani zmiana stacji, ani wejscie w menu, ani reczne szukanie stacji itd itd. nie dizala nic procz ustawiana glosnosci i ON/OFF
    3) przy wlaczeniu (dlugie przytrzymanie przycisku) wyswietlacz przez chwile jest przciemniony , za 2 sek swieci pelna para
    4) wieczorem okazalo sie ze nie ma podswietlenia panelu ( ciemnosci egipskie na calym radiu za wyjatkiem wyswietlacza swiecacego pelna para)
    5) BTII : na ekranie telefonu pokazuje lacznosc z autem, nie ma charakterystycznego dzwonka przy inicjacji polaczenia , na maxidocie pokazane jest ze wybiera nr (ACTIVE CALL) ale niestety : cisza , nie dziala nic , zero dzialaniania tel via BT
    6) na maxidocie zniknela opcja AUDIO , po prostu nie ma mozliwosci "wejscia" w radio z kierownicy
    7) co za tym idzie nie ma mozliwosci sterowania radiem z kierownicy ,
    8 ) CD dziala, plyty zasysa i wypluwa,
    9 ) nie mam na wyswietlaczu radia informacji o ustawieniach klimy, sily nawiewu itepe, nie przelacza mi na ikone auta przy dzialajacych czujnikach parkowania (same sensory dzialaja ok ) , tylko godzina , info z rdsu, i temp zewnetrzna

    hmm... chyba wszystkie objawy , radio gra jak na ironie :P
    wydaje mi sie ze brak dzialajacego BT jest mocna powiazany elektronika radia, jedno ciagnie drugie , wiadomo...

    mowie Wam , czarna magia. Auto na gwarancji, sam nie bede dlubal z jasnej przyczyny, jutro wizyta w aso, informuje o problemie, obiecuje ze jak tylko bede mial diagnoze od razu wklepie info co i jak , poki co moze jakies sugestie przed jutrzejszym otwarciem zlecenia w ASO ? jakis procek ? styk? sciezka ? zwarcie ? nie wiem.....

    pzdr


    obiecalem info oto i jest :

    protokol diagnozy

    zlacze diagnostyczne magistrali danych :

    rozpoznano usterek 1
    radio
    brak informacji
    priorytet 2
    licznik czestotliwosci 1

    TELEFON UHV
    rozpoznano usterek 1
    brak sygnalu / komunikacji
    priorytet 5
    licznik czestotliwosci 1

    innymi slowy jak to powiedzial Pan za biurkiem system "niewytlumaczalnie" padl.czyt : dzastlajkdet... godzina dlubania w ASO + reset radia i dziala ponownie . BTII rowniez sprawdzony jest ok.
    mam nadzieje ze info komus sie przydadza

    pzdr
    ..... >>> JEŻELI ZA PIERWSZYM RAZEM CI SIĘ NIE POWIEDZIE, TO SKOKI SPADOCHRONOWE NIE SĄ DLA CIEBIE <<<<< ....

    Komentarz

    Pracuję...