Nowa cewka i LPG

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Marek MMM
    Classic
    • 2011
    • 11

    Nowa cewka i LPG

    dymi
    silnik idzie niedługo do rozbórki/diagnozy i zobaczymy
  • delfin2525
    Drive
    • 2010
    • 51

    #2
    Nowa cewka i LPG

    Zwariuje juz z tym autem i chyba niedlugo sprzedam ehhh.

    Samochod do tej pory na benzynie chodzil dobrze, na gazie roznie najczesciej na jalowym obroty falowaly czasami gasl, zawsze jechalem do gazownika , regulowal i na 1 miesiac bylo dobrzez, aha potrafil tez zgasnac na trasie , wczoraj chcialem spradzic czy na cewce nie mam przebic wiec spryskalem ja spryskiwaczem z wodad delikatnie( porada z forum) po chwili auto zgaslo i potem nie odpalilo. Probowalem pare razy i nic , poszedlem do domu zjadlem obiad i sprobowalem ponownie , zapalila. Niestety od tego momentu jak i na lpg tak i na benzynie zaczela na jalowym falowac, do tego doszly szarpniecie podczas jazdy i gasniecie.

    Cewka wygladala tak jak ponizej wiec ja wymienilem na nowa, niestety po zalozeniu nowej jest nowy problem przelacznik gaz/bezyna wylacza sie po paru minutach od momentu wlaczenia auta (gasna na nim diody calkowicie) , na starej cewce jest ok jesli chodzi o ten przelacznik, reszta bez zmian.

    Dodam ze wymienilem kable WN , swiece dobre .
    Instalacje mam OMVL Dream XXL

    Aha ten kabel z prawej strony cewki przy nakretce to chyba uziemienie, to powinno byc tutaj ?

    Moze jest ktos w Lodzi z vagiem w weekend , bo w poniedziallek ide kupic kabel, ale teraz potrzebuje aby pokasowac bledy bo pewnie komputer sie nauczyl od gazu, podjade gdzie potrzeba



    [ Dodano: Nie 05 Gru, 10 01:06 ]
    nikt nie pomoze ?

    Komentarz

    • robekcool
      RS
      • 2009
      • 2041
      • Octavia II (1Z3)
      • BJB 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      tak, ta masa musi być
      www.k-mot.pl
      Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
      Autoholowanie.
      Robert Kulma

      Komentarz

      • delfin2525
        Drive
        • 2010
        • 51

        #4
        ok a czy to normalne ze po zalozeniu nowej cewki kontrolka od gazu sie nie pali, moze dlatego ze to zamiennik :/

        Komentarz

        • PIOTRUŚŚŚ
          Classic
          • 2010
          • 19

          #5
          Kolego miałem to samo. odkręcaj tą cewkę i zmykaj z nią tam gdzie kupiłeś oddaj sprzedawcy i poproś o inną firmę może też być chinol ale inna firma i najlepiej sprawdź przy nim sprawdzaj do skutku ja sprawdziłem chyba z 5 jak znajdę pudełko to podam nazwę na której jest ok

          Komentarz

          Pracuję...