[Inne] Golf IV tdi - włancza sie alarm i kontrolka tylniej k

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Paffcio
    Ambiente
    • 2007
    • 231

    [Inne] Golf IV tdi - włancza sie alarm i kontrolka tylniej k

    Zamieszczone przez marbab
    El Zygmunto to jest Kozak wszystko robi sam i do tego totalnie profi.
    ops:

    Octavia2Limited, ja wszystko robiłem sam - do tego nie potrzeba jakiejś specjalnej wiedzy

    problemy możesz napotkać z wtyczką od bocznego airbagu - były 2 różne do 2006 i od 2007 roku
    tak więc jeśli masz auto z 2006 lub starsze a tapicerak z 2007 lub młodszy to tu będziesz musiał przelutować kawałek wiązki airbagu z prawidłową wtyczką

    możesz mieć też problem jeśli masz minta - nie będziesz mógł prawidłowo zamontować kanapy - ale u McGan'a z tym też sobie poradziliśmy i jest ok

    Poza tym tak naprawdę spokojnie - jak się za to zabierzesz to będziesz wiedział co i jak
    I właściwie do montażu/demontażu każdego elementu jest poradnik na forum - boczki, fotele, kanapa...

    piotrek_gdy pisze o poduszeczce podłokietnika; masz cały stelaż podłokietnika czy tylko "pokrowiec"?
  • piotrek_os
    RS
    S_OCP Member
    • 2006
    • 8160
    • Octavia II (1Z3)
    • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

    #2
    [Inne] Golf IV tdi - włancza sie alarm i kontrolka tylniej k

    Jak w temacie......wyglada na czujnik w zamku tyniej klapy czy ktos z Was cos takiego robił w golfie IV? czy ten zamek jest rozbieralny? Jak faktycznie czujnik "walnał" wyjdzie na Vagu? Bo możliwe, ze jutro bede miał z tym doczynienia.......

    Objawy: z tego co mi kolezanka mówiła to na parkingu co jakis czas włancza sie alram i jak jedzie to zapala sie kontrolka tylniej klapy i chyba tez przy tym alarm.....

    [ Dodano: Sro 08 Gru, 10 22:08 ]
    Tutaj http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1464991.html tez jest temat poruszony....i moze to tez to, bo ponoc bardzo "pachnie" płyn.
    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

    Komentarz

    • xplo
      Ambiente
      • 2010
      • 221

      #3
      Ja tak miałem, bo mi się wężyk zsunął z silniczka sprysków i zalał mi zamek (niech sprawdzi czy jej też nie), żeby się pozbyć piknięć fisa i alarmu trzeba odłączyć kabelek z zamka (nadal będzie się zamykał centralny), mój całe szczęście wysechł kolega popsikał czymś na styki wydmuchał i działa już parę miesięcy. Wydaje mi się, że jest nie rozbieralny ale mogę się mylić.

      Komentarz

      • piotrek_os
        RS
        S_OCP Member
        • 2006
        • 8160
        • Octavia II (1Z3)
        • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

        #4
        xplo, wiesz który kabelek odłaczyc?
        Bo dzis jak koleżanka jechała do pracy to juz nawet po drodze jej alarm szalał.......
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz

        • xplo
          Ambiente
          • 2010
          • 221

          #5
          U mnie się alarm nie właczał jak jechałem, tylko fis mi co chwile pikał, że mam otwartą klapę + komunikat. Jak zamknąłem auto to mi się włączał (mam oryginalny alarm a koleżanka ? ) Jeśli oryginalny i kluczyk to po zamknięciu auta u mnie podziałało jeszcze raz je zamknąć przyciskiem dzyndzelek podskoczy i się schowa i dodatkowo przestanie mrugać dioda na dzyndzelku. Kabelek jak wyjmiesz z wtyczki cieniutki chyba 2 piny to przestanie na desce świecić otwarcie klapy i lampka w bagażniku. Jeśli dobrze pamiętam znajduje się on tuż przy samej klapie, samo zdjęcie zamka to prościzna dwie śrubki, gorsze jest natomiast zdjęcie tej plastikowej osłony klapy, dwie śruby w rączkach + reszta na zatrzaskach które cholernie ciężko wychodzą.

          Komentarz

          Pracuję...