temperatura silnika

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • tgesiarz
    Classic
    • 2012
    • 2

    temperatura silnika

    u mnie szybki domykają i otwierają się z pilota ale dłuższym przytrzymaniu guzikaszkoda, że nie zamykają się automatycznie po zamknięciu auta....niemniej z pilota może być
  • witman8
    Classic
    • 2011
    • 3

    #2
    temperatura silnika

    Witam posiadam skode octavie 1,9tdi 105 koni z 2009r.w zime, bardzo ciezko i powoli lapie temperature 90 stopni.gdy odpale i pozostawie auto zeby sie nagrzalo, bardzo powoli rosnie temperatura, nawet jak wylacze ogrzewanie(bez ogrzewania troszke szybciej) ale nie osiaga 90stponi, dopiero jak wyjade w trase. czasami jak juz rozgrzeja sie do 90 i auto jest na postoju z wlaczonym silnikem(np. w dlugim korku, lub na parkingu) potrafi temperatur spac do 70 lub 50 zalezy od mrozu. myslalem ze to termostat, bylem na serwisie i po podlaczeniu pod komputer okazalo sie ze jest ok. serwis twierdzi ze tak ma byc...i ze to specyfika tego modelu.
    dla porownania mam octavie I z 2004 r 1,9tdi, 90 kon i tam jest wszstko ok. lapie 90 stopni szybko nawet z wlaczonym ogrzewaniam i caly czas temperatura sie utrzymuje.

    Komentarz

    • sebu
      L&K
      • 2008
      • 1304
      • Octavia II (1Z3)
      • AHF 1.9 TDI VP 110 KM
      • CDAA 1.8 TSI 160 KM

      #3
      Powiem Ci że z tego co się orientuję to jest całkiem normalne zjawisko,ostatnio było poruszane to na forum
      tu masz link do tego tematu
      Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz
      jak pomogłem to daj punkcik
      sprzęgło od G 60

      Komentarz

      • witman8
        Classic
        • 2011
        • 3

        #4
        Dzieki bardzo!!

        Komentarz

        Pracuję...