problem z abs octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • xzmiana
    Classic
    • 2012
    • 3

    problem z abs octavia II

    Maicroft, na przykład taka sytuacja. Zgłaszam reklamację na nieuczciwie naliczone 150zł. Odrzucają. Składam drugą. Odrzucają. Składam odwołanie. Uznali. Rekompensata to 20 minut czyli 5,80zł. Jestem 144,20zł w plecy. Podobnych sytuacji miałem 3.
  • jankesgd
    Classic
    • 2011
    • 3

    #2
    problem z abs octavia II

    Witam wszystkich posiadam skode octavie II i mam problem z abs mianowicie gdy sie załączy abs to nie otpuszcza do momentu az samochód zatrzyma sie w miejscu.Gdy sprawdzałem jego działanie to prawa strona przód i tył działa a lewa strona przednie lewe koło jest całkiem zablokowane a tylne kreci sie jak przy normalnej jezdzie jesli miał kos taki problem prosze o pomoc na kompie zero błedów

    Komentarz

    • german81
      L&K
      • 2010
      • 1414
      • Octavia II combi (1Z5)
      • AUQ 1.8 20VT 180 KM
      • BZB 1.8 TSI 160 KM

      #3
      sprawdz czy nie masz zapieczone zaciski hamulcowe
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz

      • jankesgd
        Classic
        • 2011
        • 3

        #4
        tylny napewno nie bo wymieniałem tarcze i klocki a przedni musze sprawdzic

        [ Dodano: Pią 07 Sty, 11 07:44 ]
        zapieczony zacisk bedzie przyczyną złej pracy abs

        Komentarz

        • piotrek_gdy
          RS
          • 2008
          • 7723
          • Volkswagen
          • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

          #5
          jankesgd, sam wymieniałeś?
          in case gdybyś nie potrafił sobie poradzić to poszukaj na forum polecanych warsztatów z 3miasta
          w Gdańsku masz Tune-up, Soft-Car a w Mostach masz Tomka który jest polecany przez wszystkich
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz

          Pracuję...