[O1] Problem Licznika Chyba nie zimne luty POMOCY

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • kozłowski
    Classic
    • 2010
    • 5

    [O1] Problem Licznika Chyba nie zimne luty POMOCY

    W YouTube możesz cieszyć się filmami i muzyką, które lubisz, przesyłać oryginalne treści i udostępniać je swoim bliskim, znajomym i całemu światu.


    U mnie odpala jak powyżej. Filmik nagrywałem dzisiaj rano - temp. ok 15 stopni.

    Czy to jest ok ?
  • bartekkac
    Classic
    • 2008
    • 20

    #2
    [O1] Problem Licznika Chyba nie zimne luty POMOCY

    Witam

    Od jakiegoś czasu borykam się z problemem licznika . Zimne luty już przerobiłem i po ich naprawie było wszystko dobrze . Wiec zakładam ze to nie one .

    Obrotomierz działa . Prędkościomierz leży poniżej zera i nie daje znaku życia . wskaźnik paliwa szalej raz zero raz full a raz normalnie . Ten od temperatury chyba żyje dobrze ale głowy za to nie dam .

    wszystkie te problemy zaczęły się chyba od momentu kiedy wymieniłem skrzynie biegów i rozrusznik .

    Gdzie szukać rozwiązania mych problemów ???

    Komentarz

    • delanopl
      Elegance
      • 2009
      • 831

      #3
      bartekkac, sam robiłeś licznik czy ktoś Ci robił?

      Komentarz

      • bartekkac
        Classic
        • 2008
        • 20

        #4
        Sam , dobry żart wodziłeś jak to wygląda ?? Elektronik to ogarną i tak jak mowie to działało wariactwa się zaczęły po wymianie skrzynie biegów
        i Chyba jeszcze wtedy lekko mi wody naleciało przez dmuchawę do środka

        Komentarz

        • delanopl
          Elegance
          • 2009
          • 831

          #5
          bartekkac, ja to robiłem w poprzedniej Octavii swojej tu już niech sie wypowiedzą majstry od czujników, bo może coś poknocone masz, a woda wiadomo że robi swoje

          Komentarz

          • bartekkac
            Classic
            • 2008
            • 20

            #6
            Dodam jeszcze ze nie działa mi tylni wycieraczka i jest zwarcie na 3 świetle stopu ale nie wiem czy to ma jakieś powiązanie

            Komentarz

            Pracuję...