wymiana zbiornika wyrównawczego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • AUDIag
    Classic
    • 2010
    • 26

    wymiana zbiornika wyrównawczego

    Zamieszczone przez misiek^wro
    , aby kleic na uszczelke
    a to jak to ?

    haha nagraj jak będziecie oklejali zderzak, bo to niezła gimnastyka jest :szeroki_usmiech Wiem że jest pełno filmików na jutubie ale wiem jak oklejaliśmy dach w cuprze że te filmiki na nic się zdają jak masz już rozłożona folię na rekach :szeroki_usmiech

    a mam nadzieje że zdajesz sobie sprawe że do oklejania lakier musi być ideał? te uszkodzenia które masz to musi być zrobione i minimum w podkład pryśnięte
    Elektronika Samochodowa AUDI VW SEAT SKODA
    VAS VCDS
    WWA - GROCHÓW
  • moti86
    Ambiente
    • 2009
    • 171

    #2
    wymiana zbiornika wyrównawczego

    witam koledzyy:
    jak wyglada wymiana zbiorniczka wyrownawczego od chlodnicy?? po wymianie nalezy jakos odpowietrzyc czy poprostu dolac plynu i wystarczy??musze wymienic ponierszz starsznie z niego syczy ucueka cisnienie tylko musze wiedziec co i jak
    http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=32490
    Bleee Bleee Bleee

    Komentarz

    • JanuszSz
      RS
      S_OCP Member
      • 2007
      • 2835
      • Superb II combi (3T5)

      #3
      Jeśli tylko syczy,a nie jest pęknięty to zainteresuj się zaworkiem w zakrętce.On odpowiada za prawidłowe ciśnienie w układzie chłodzenia.Może się zabrudził i nie zamyka.
      Zbilansowana dieta to piwo w obu dłoniach.

      Komentarz

      • moti86
        Ambiente
        • 2009
        • 171

        #4
        kurde a ja mam juz zamowiony caly zbiornik z zarkiem ale to wymienie i bedzie nowyy a jeszcze czego nie wspomnialem to slimaczy mi sie na calym zbiorniku tzn nachodzi wilgosc na zbiorniczek zobaczymy jak to bedzie wymienie i mam nadziej ze bedzie juz oki i plyn nie bedzie zmykal):
        http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=32490
        Bleee Bleee Bleee

        Komentarz

        Pracuję...