Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mobitel 3

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mobitel 3

    Jeżdżę na jednomasie około 2 miesięcy i jest bardzo ok. Znikł objaw drżenia budą ja jałowym jaki miałem na dwumasie. Sprzęgło chodzi lżej a biegi wchodzą idealnie.

    Ja nie mam klapy gaszącej wiec mam zauważalne szarpnięcie ale poza tym polecam

  • #2
    Mobitel 3

    Podjechał do warsztaciku nieco dalszy sąsiad sześcioletnią Octavią, aby go uwolnić od kłopotliwego alarmu, który to raz działa, a raz nie. Mówię OK niema sprawy. Po wymianie spojrzeń dodaję, że może da się coś naprawić i zabrałem się do roboty. No i okazało szybko, że to wina pilota. Tak więc pilocika naprawiłem i wymyłem, że aż miło zaczęło wszystko pracować. Sąsiad zachęcony przyniósł mi drugiego zleżałego pilota, którego zreanimowałem, ale ten już tak ochoczy do współpracy z samochodem nie był. Stąd moje zapytanie, czy ktoś ma/zna procedurę synchronizacji oraz kodowania pilotów w tym alarmie. Dodam iż jest to wersja salonowa z dodatkowym pilotem bez anty-napadu z super tajnym 'valetem' .
    Z pewną dozą niecierpliwości oczekuję na sensowne info, bo z jednej strony bym nieco zarobił, ale z drugiej to przecież sąsiad.

    Komentarz


    • #3
      było
      Forum - Octavia Club Polska
      powodzenia
      Octavia

      Komentarz


      • #4
        Dzięki 'k085' za poświęconą uwagę, ale jak już pisałem jest to wersja alarmu z dodatkowymi pilotami i tego typu synchronizacje nie robią wrażenia na centralce.
        Tu raczej przydałby się chociażby cytat z instrukcji dla montażysty, odnośnie takich praktyk lub programowania/kasowania pilotów.

        Komentarz


        • #5
          może w ten sposób?
          Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji
          Octavia

          Komentarz


          • #6
            Jeszcze raz dzięki 'k085' ,ale to wciąż nie to (-alarm dodatkowy z dokładanymi pilotami).
            Może jutro sam coś zdobędę to się pochwalę.
            A na razie pozdrowionka.

            Komentarz


            • #7
              Podłanczam się ale z zapytaniem czy może ktoś próbował zmienić obudowe na inną bo ja nie moge dopasować do tego dziadostwa żadnej a ta jest wkurzająca, jak się schyli czlowiek albo kucnie a to ustrojstwo jest w kieszeni to sie przyciski wciskają. Czy moze ktoś cos polecić wymiarowego??

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X