Skoda Oktavia2 1.6 benzyna 85 kw Syrenka alarmu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • mlody692
    Classic
    • 2012
    • 10

    Skoda Oktavia2 1.6 benzyna 85 kw Syrenka alarmu

    nie przesadzasz? apteka to nie jest :wink:
  • Maxim2
    Drive
    • 2011
    • 89

    #2
    Skoda Oktavia2 1.6 benzyna 85 kw Syrenka alarmu

    Witam wszystkich mam taki problem posiadam fabryczny alarm i padła syrenka alarmu ,nowa syrenka w salonie cena 580zl w tej cenie to można założyć nowy alarm ,czy ktoś miał podobny problem czy można do tego alarmu kupić jakiś tańszy zamiennik numer katalogowy syrenki 1.01K0951605C proszę o informacje pozdrawiam

    Komentarz

    • Czarny
      Classic
      S_OCP Member
      • 2007
      • 39

      #3
      jedz do dobrego elektryka to kosztuje z wymianą 90zł (syrena z własnym zasilaniem), niedawno wymieniałem

      Komentarz

      • shado
        RS
        S_OCP Member
        • 2007
        • 5315
        • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

        #4
        Czarny, czarny ale Ty masz OI. Obstawiam, że w OII jest jakaś kodowana syrenka albo głośnik i nie da się w jej miejsce włożyć takiej za 20PLN.
        BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

        SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

        Komentarz

        • piotrek_gdy
          RS
          • 2008
          • 7723
          • Volkswagen
          • CFGB 2.0 TDI CR RS 170 KM

          #5
          Maxim2, a może dobry elektronik by ją zreanimował bo tak jak shado, uważam, że z zamiennikiem może byc kiepsko-alarm jest po CAN
          przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

          wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

          Komentarz

          • Maxim2
            Drive
            • 2011
            • 89

            #6
            Witam wszystkich bardzo serdecznie i dzięki za informacje .Byłem w salonie skody i elektryk stwierdził że padła syrenka alarmu (koszt około 580zł) i nie dawno zauważyłem ze za każdym razem kiedy włączam alarm od razu zaczyna świecić czerwona dioda przy drzwiach i dopiero po jakimś czasie zaczyna migać co jest nie prawidłowe bo po załączeniu alarmu powinna od razu migać . Dzisiaj załączam alarm patrze zaczęła migać czerwona dioda ,więc włączam alarm z otwartymi szybami czekam chwile wkładam rękę do środka i co słyszę dźwięk syreny alarmu resztę możecie domyśleć się sami . Teraz poszukuje jakiegoś sprawdzonego warsztatu z dobrym elektrykiem który zrobi mi ten szwankujący alarm .może znacie jakiś dobry warsztat stosunkowo nie drogi we Wrocławiu .A gdybym tak był nadziany forsą to wymienił bym tą syrenkę a alarm dalej by szwankował pozdrawiam i proszę o informacje.

            Komentarz

            • mariusz8
              Drive
              • 2009
              • 94

              #7
              Zorientuj się jaki masz typ alarmu. Powinieneś mieć na 90% sprzęt firmy DEST z Łodzi www.dest.pl Jest to producent alarmów który dostarcza alarmy do większości salonów Skody i nie tylko (cała grupa VAG). Możesz do nich zadzwonić i się dopytać.

              Ja zakładałem alarm bezpośrednio u nich i wstawili mi standardową syrenkę z własnym zasilaniem. Szczerze mówiąc nie słyszałem o syrenkach alarmowych z komunikacją po CAN-ie. Rzeczywiście centralka alarmowa komunikuje się z komputerem samochodu po CAN-ie ale sterowanie samej sytenki jest standardowe.

              Komentarz

              • shado
                RS
                S_OCP Member
                • 2007
                • 5315
                • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

                #8
                No przecież napisał, że alarm ma fabryczny, a nie dokładany. I raczej na 90% nie jest to DEST, bo np w Krakowie zakładali np Meta a teraz jakieś Tigery czy inne wynalazki (oba po CANie).
                BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                Komentarz

                Pracuję...