[01] zamek - drzwi - problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • perlon
    Classic
    • 2011
    • 8

    [01] zamek - drzwi - problem

    Zamieszczone przez Arti_r1
    jak to?? ja mam zamontowane i jest wszystko ok. Parę osób może potwierdzić :wink: Możesz nawet w wątku moim zobaczyć foty
    Jak myślisz,czy ja mając zdolności w majsterkowaniu z własnej nie przymuszonej woli chciałem kupić nowy zestaw wycieraczek?.Odpowiedz brzmi NIE ale jak założyłem te 600 to mi wadziły przy powrocie i moje kombinacje na nic się zdały. :cry:
    Perlon
  • YoungMc
    Classic
    • 2010
    • 20

    #2
    [01] zamek - drzwi - problem

    witam
    Przekrecil sie mi zamek w drzwiach od kierowcy. Mam centralny zamek bez pilota, wiec ogolnie zamykanie nastepuje po przekreceniu albo od kierowcy albo od pasazera
    pytanie: Co mozna w takim przypadku zrobic zeby pozostawic jeden kluczyk do wszystkiego?
    Jezeli nie da sie zrobic zeby pozosta jeden zamek to moze macie jakies sklepy co by dalo rade to tanimi kosztami podmienic?
    >> niestety przekrecilem zamek przed chwila wiec nie rozbieralem jeszcze, wiec nie dokonca wiem czy wszystko sie przekrecilo czy cos da sie z tym zrobic<<<
    dzieki za rady

    [ Dodano: Sob 05 Lut, 11 23:32 ]
    http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=175564 znalazlem cos takiego ... do mnie pasuje idealnie punkt 10A i 10C czyli powinno dac sie naprawic w parenascie minut calosc z zestawu naprawczego
    Young Mc
    www.lanser.tv

    Komentarz

    • phrix
      L&K
      • 2007
      • 1000
      • Audi
      • AGR 1.9 TDI VP 90 KM
      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      Podjedź do punktu "awaryjne dorabianie kluczy " Zostawisz im wkładkę + kluczyk a oni ci za grosze (30 -100 PLN) dorobia zapadki tak aby pasowały do starego zamka. Nie wiem jak w octavi ale w fordach idzie samemu dorobić zapadki, tylko jest z tym troche Dłubaniny.
      Szlifierki taśmowe, nożyce do złomu, kruszarki | W stajni : karawan O2 FL 1.9 TDI, A3 Sportback 1.6 MPI

      _

      Komentarz

      • tryton
        Elegance
        • 2008
        • 935

        #4
        Ja ci doradzam podjechać do ASO z zawieszką i zamówić nową wkładkę . Jak trafisz na dobre ASO to w tydzień sprowadzą ci wkładkę ja za nową płaciłem 75 zł . Samodzielna wymiana 10 min

        [ Dodano: Nie 06 Lut, 11 09:33 ]
        może ci się to przyda http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php...k%B3adka+zamka

        Komentarz

        • tomus7
          RS
          • 2010
          • 1896
          • Peugeot

          #5
          Dorobienie wkładki pod oir kluczyk to koszt 30 PLN z wymontowaniem i zamontowaniem przynajmniej w Poznaniu
          ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
          http://www.bunkry.pl/pl/index.html
          a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
          http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
          Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

          Komentarz

          • YoungMc
            Classic
            • 2010
            • 20

            #6
            oki dzieki .. dzisiaj niedziela wiec raczej nie uda sie mi nic zalatwic... jutro podjade do skody, jak nic sie nie uda zalatwic zostanie "magiczne dorabianie kluczy" na miescie ...
            Young Mc
            www.lanser.tv

            Komentarz

            • goryl3
              Ambiente
              • 2010
              • 126

              #7
              Ja dorabiałem zapadki we wkładce i resztę jej połamanych elementów u gościa który zajmuje się zamkami samochodowymi. Koszt 50zł.
              www.jem-zdrowo.com.pl

              Komentarz

              • YoungMc
                Classic
                • 2010
                • 20

                #8
                dzieki za pomoc calosc skonczyla sie na 34 zlotych zestaw naprawczy okazal sie pomocny ...
                Young Mc
                www.lanser.tv

                Komentarz

                • ruwado
                  RS
                  • 2009
                  • 14883
                  • Octavia IV (NX3)

                  #9
                  Zamieszczone przez tryton
                  Jak trafisz na dobre ASO to w tydzień sprowadzą ci wkładkę ja za nową płaciłem 75 zł
                  dokładnie - na dobre - mnie sprowadzali 2 miesiące i nie sprowadzili , bo ktoś nie wysłał zamówienia i olał sprawę, mimo, że wszystkie zamówione z tego dnia przyszły - oprócz mojej. Nikt nie ruszył d...py. Jak zrobiłem raban i powiedziałem kilka zdań, faktycznie wkładkę sprowadzili w tydzień (mimo, że na początku mówili o 3 - 4 tygodniach jako normie). Ale za karę, że ich objechałem, nie zadzwonili do mnie po tygodniu, że już jest tak więc po miesiącu sam pojechałem i usłyszałem "to nikt do pana nie zadzwonił?" :P
                  pozdrawiam - Darek

                  Komentarz

                  Pracuję...