mocno puka na prostej drodze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • daroo211
    Classic
    • 2010
    • 22

    mocno puka na prostej drodze

    Pamiętaj że może zniżek nie zabiorą ale będą zwyżki ...
    Ja suma sumarum żałuje że kasowałem w sumie małą szkodę ... bo zwyżki będę miał na 3 lata....
  • adrianst5
    Drive
    • 2009
    • 68

    #2
    mocno puka na prostej drodze

    Chłopaki pomóżcie mi... w mojej oci wczoraj coś zaczeło nawalać na prostej drodze to rytmiczne pukanie częste... ustaje kiedy skręcam deliktnie kierownicą. Dodam że i na luzie i na biegu tu nie ma różnicy... POMOCY >>?<<
    Pamiętaj-Serwis to ostatecznosć...

    Komentarz

    • german81
      L&K
      • 2010
      • 1414
      • Octavia II combi (1Z5)
      • AUQ 1.8 20VT 180 KM
      • BZB 1.8 TSI 160 KM

      #3
      sprawdz koła i opony czy nie sa uszkodzone
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz

      • suchy
        Rider
        • 2009
        • 682

        #4
        Sprawdź dokładnie bieżnik czy nie ma gdzieś wbitego ciała obcego. U mnie okazało się że jeździłem ze sporą śrubą :shock:
        Było, minęło:
        RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

        Komentarz

        • tomus7
          RS
          • 2010
          • 1896
          • Peugeot

          #5
          Koledzy dobrze prawią sprawdz dokładnie koło. Ja kiedyś myślałem,że złapałem kichę tak tłukło ale nie oglądałem specjalnie powietrze było więc z ograniczoną prędkością zjechałem do męczygumy a tam :shock: kamień w oponkę się w rowek wcisnoł i taki efekt
          ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
          http://www.bunkry.pl/pl/index.html
          a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
          http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
          Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

          Komentarz

          • adrianst5
            Drive
            • 2009
            • 68

            #6
            Zamieszczone przez german81
            sprawdz koła i opony czy nie sa uszkodzone
            nie nie chłopaki opony odpadają przegóby zewnętrzne też bo świerzo wymienione. To jest tak że nie zawsze puka czasem moge przejechać 3 kilometry i jest dobrze a czasem odrazu wyjade z garażu i odrazu napieprza... eh :/ czy to może być przegób wewnętrzny ? no i cześć następna... przegóby wewnętrzne i zewnętrzne wymienione, półosi w porządku,drążki, sworznie i stabilizatory wporzo... te stuki jakby ze skrzyni dobiegają czy mogło coś wewnątrz pierdol*** ? czy jakiś mechanizm różnicowy ?? jak to działa i może łapać jakieś luzy ??
            Pamiętaj-Serwis to ostatecznosć...

            Komentarz

            • Hiv
              Rider
              • 2011
              • 311

              #7
              To ja sie podłącze do tego starego tematu.
              Mam dziwne objawy stukania właśnie na prostej drodze ale tylko w momencie odpuszczenia gazu. Przy hamowaniu, nawet lekkim lub przy dodawaniu gazu, też lekkim stukanie znika. Przy skręcaniu kołami również. Tylko prosta droga i gdy zdejmę nogę z pedału gazu(mam DSG więc silnik teoretycznie jest cały czas "na biegu").
              Prędkość nie ma znaczenia. Przy niższej to są stuki a przy wyższej(ponad 80 lub więcej) po prostu już jednostajne wycie. Z dnia na dzień staje sie to coraz bardziej dokuczliwe.

              Pierwszy typ to był lewy przegub zewnętrzny bo gumowa osłona była już zniszczona ale jego wymiana nic nie dała. Mechanik wiec jest pewien na 90%, ze to przegub wewnętrzny.

              Ma rację? Czy tak może się objawiać jego uszkodzenie?
              O2 skradziona - szukam nowej

              Komentarz

              Pracuję...