Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne stukanie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dziwne stukanie

    edzio mógłbyś zrobić jakieś zdjątka jak ta modyfikacja z klapą gaszącą wygląda. Rozwiązanie przede wszystkim ekonomiczne, bo nie trzeba wyskakiwać z kilku stów dla tunera, żeby przerobił soft. Czy ta przeróbka klapy na nic nie wpływa (ujemnie)?

  • #2
    Dziwne stukanie

    Witam kolegów, mam taki problem a mianowicie:
    - auto jest zgaszone, bujając nim na boki w silniku z prawej strony dochodzi dziwne stukanie, czy może być to poduszka silnika??
    - podczas jazdy dochą do mnie dziwne stuki z lewego przedniego koła, przejżałem zawieszenie i nic nie widać, czy może to być poduszka pod amortyzatorem czy coś innego??
    Pytam się bo mądry majser u którego byłem powiedział że to napewno przekładnia, wyśmiałem go bo sam się na tym nie znając to wiem że to nie przekłądnia bo z niej żadne niepokojące oznaki nie dochodzą...Prosze o porady...

    Komentarz


    • #3
      ad 2.

      może łożysko - przerabiałem to ostatnio :lol:
      "Łapię chwile ulotne jak ulotka ,ulotne chwile łapię jak fotka..."

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez guajava
        może łożysko
        to by wyło a tylko stuka więc odpada
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • #5
          Re: Dziwne stukanie

          Zamieszczone przez Grabinhio
          Witam kolegów, mam taki problem a mianowicie:
          - auto jest zgaszone, bujając nim na boki w silniku z prawej strony dochodzi dziwne stukanie, czy może być to poduszka silnika??
          - podczas jazdy dochą do mnie dziwne stuki z lewego przedniego koła, przejżałem zawieszenie i nic nie widać, czy może to być poduszka pod amortyzatorem czy coś innego??
          Pytam się bo mądry majser u którego byłem powiedział że to napewno przekładnia, wyśmiałem go bo sam się na tym nie znając to wiem że to nie przekłądnia bo z niej żadne niepokojące oznaki nie dochodzą...Prosze o porady...
          Te stuki to może być pęknięta sprężyna.
          Pozdrawiam
          Northeusz

          Komentarz


          • #6
            chciałem odnowić temat. W silniku AEE pojawiło mi się głośne stukanie podczas dodawania gazu. Po wysprzęgleniu problem znika. Pojawia się tylko przy dodawaniu gazu kiedy silnik jest obciążony. Poziom oleju w normie. Rozrząd wymieniany pol roku temu.
            INTERNAZIONALE

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X