czy to normalny hałas

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • okandrzej
    Classic
    • 2012
    • 13

    czy to normalny hałas

    marcgrzy, wg mnie dobry wybór. Jak będą się kształtować ceny paliw, to tego nawet najstarsza baba we wsi nie wie. Na pewno nie będzie w dół. Ceny dopiero teraz zostaną uwolnione ze smyczy (niestety), a w dłuższym okresie czasu na jakim poziomie się zatrzymają? Myślę, że stratcić nie stracisz. Zawsze LPG będzie miało swoich zagorzałych zwolenników jak i przeciwników, i to niezależnie od cen paliw. W Twoim przypadku, nawet jak kiedyś dojdzie do momentu, że nie będzie się opłacało na LPG (w co wątpię), to zawsze masz możliwośc na PB bez udziału LPG .
    Sie ma !!!
  • xtomi
    Classic
    • 2011
    • 34

    #2
    czy to normalny hałas

    po zatankowaniu gazu i odpaleniu silnika włączył się jakby wentylator, miałem takie wrażenie jakby cały czas ktoś mi jeszcze tankował , buczało, a na kierownicy pojawiły sie drgania, po przejechaniu kilku kilometrów i zgaszeniu i ponownym uruchomieniu wszystko ustało, czy to wentylator sie włączył czy to jakiś objaw po zatankowaniu? mam pierwsze autko na gaz i zwątpiłem. Hałas był dość mocno słyszalny przy wyłączonym radyjku. Czy ktoś miał juz z czymś takim styczność?

    Komentarz

    Pracuję...