[O1] Zepsuta wkładka

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • jojo0392
    Drive
    • 2012
    • 84

    [O1] Zepsuta wkładka

    z tych logów widac ze cos sie dzieje z doładowaniem jest jakis problem z wysterowniem geometri. spróbuj zrobic lepsze logi moze uda sie cos wiecej powiedziec
  • kozak13
    Drive
    • 2010
    • 56

    #2
    [O1] Zepsuta wkładka

    Witam
    Jako że na codzień używam pilota do otwierania auta ostatnio postanowiłem sprawdzić jak działają zamki. I okazało się że kiepsko. O ile klapa po potraktowaniu smarem działa już ok to zamek drzwi przednich niestety nie działa. Kluczyk wchodzi tylko do połowy i dalej opór nie do pokonania. Nie chcę pokonywać go na siłę bo albo złamę kluczyk albo go wepchnę i już nie wyjmę. Czy ktoś z was spotkał się z tym problemem. Czy możliwa jest wymiana wkładki tak aby dopasować ją do aktualnego kluczyka. Nie chciałbym nosić osobnego do zamka i osobnego do stacyjki.

    Komentarz

    • tom2212
      RS
      • 2008
      • 3892

      #3
      czyścić i jeszcze raz czyścić ja stosuję płyn hamulcowy do tego

      Komentarz

      • tryton
        Elegance
        • 2008
        • 935

        #4
        Zamieszczone przez kozak13
        Czy możliwa jest wymiana wkładki tak aby dopasować ją do aktualnego kluczyka

        Komentarz

        • ruwado
          RS
          • 2009
          • 14883
          • Octavia IV (NX3)

          #5
          Niestety ja mam tak samo. O ile od drzwi kierowcy działała przez 5 lat (nieraz używam na parkingu strzezonym do zamykania bez alarmu), to w klapie bagażnika już nie ma opcji, żeby kluczykiem ruszyć. Tylko używanie i czyszczenie - ale ja jestem za leniwy.

          Na forum są tematy o wkładce do drzwi kierowcy - o ile jeszcze z oporem działa, można sam bębenek wyjąć i przeczyścić. Ale jak zablokuje się na amen (tak jak u mnie) i ani nie można włożyc kluczyka ani go przekręcić - raczej wymiana.
          pozdrawiam - Darek

          Komentarz

          Pracuję...