Mobile pytanie kierownica drgaq i wahacze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • gregor-p
    Classic
    • 2012
    • 37

    Mobile pytanie kierownica drgaq i wahacze

    jak "LUK" to dobra cena ale może warto przemyśleć zmianę na samo "normalne" sprzęgło
    jak bedziesz kupował to koniecznie paragon lub FV
    pamiętaj ze jak padnie na gwarancji to poniesiesz koszta 2 przekładki bo mechanik nie da gwarancji na graty tylko na robocizne
  • Cubarius
    Ambiente
    • 2011
    • 148

    #2
    Mobile pytanie kierownica drgaq i wahacze

    Witam,

    mam pytanie z jakiego powodu moze jeszcze drgac kierownica podczas jazdy skoro:
    - wymienilem wszystkie 4 opony na nowe z wywazeniem
    - ustawilem zbieznosc wlasciwa,
    - wymienilem drazki na nowe?

    A drugie pytanie, bo ostatnio sie z mechanikiem zastanawialem u mnie w O1 wahacze ida od kola do srodka pojazdu w dol. Czy tak powinno byc, bo chodze i patrze roznym skodomna ulicy, ale niestety bez kanalu nie zobacze, a i przygladac sie tak glupio
    Wydaje mi sie, ze wahacz powinien isc od kola do srodka pojazdu kugorze. Prawda?

    Pozdrawiam
    Aby zawsze dotrzeć do celu...

    Komentarz

    • tom2212
      RS
      • 2008
      • 3892

      #3
      Drgania mogą być skutkiem uszkodzenia sworznia, końcówki drążka. Może być skrzywiona felga/gi

      Komentarz

      • Cubarius
        Ambiente
        • 2011
        • 148

        #4
        A myslisz, ze jak mechanik powiedzial, ze wymienia koncowki to sworznie tez mial na mysli czy jest to odrebna na tyle czesc, ze mogl wymienic tylko drazki? Jestemzielony w te klocki, wiec pytam
        Aby zawsze dotrzeć do celu...

        Komentarz

        • tom2212
          RS
          • 2008
          • 3892

          #5
          sworzeń wahacza masz przy samym kole montowany do wahacza. Co wymieniał Twój magik ? końcówki czy drążki z końcówkami bo jeśli tylko końcówki to przyczyną drgania kiery mogą być i same drążki

          [ Dodano: Wto 19 Kwi, 11 21:28 ]
          aha przyczyną drgania może być także przegub lub zwichrowana półoś

          Komentarz

          Pracuję...