[O1] Problemy przy odpalaniu i spadek mocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • dejmiel
    Classic
    • 2013
    • 2

    [O1] Problemy przy odpalaniu i spadek mocy

    no i co myślicie o takich pokrowcach?
  • kamilcio_16
    Classic
    • 2011
    • 4

    #2
    [O1] Problemy przy odpalaniu i spadek mocy

    Witam, jestem tu nowy i jeśli coś nie tak w moim temacie to przepraszam i proszę o wyrozumiałość

    Mój problem polega na tym, ze jak odpalam moja octavie to silnik wskakuje dosłownie przez chwile na wyższe obroty co mi się nigdy wcześniej nie zdarzało, a podczas jazdy odczuwam wyraźny spadek mocy.

    Proszę o pomoc.

    Komentarz

    • 13karolss
      Ambiente
      • 2010
      • 199

      #3
      wiecej szczegolow moglbys napisac ??? c o znacza chwila ? albo co oznacza podczas jazdy? podczas przyspieszania czy tez spadk mocy podczzs normalnej jazdy??
      karol - człowiek który zostal papierzem

      Komentarz

      • kamilcio_16
        Classic
        • 2011
        • 4

        #4
        Silnik 1,9 tdi Przez chwile to znaczy od razu w chwili odpalania, a podczas przyspieszania traci moc tak jak by to byl 1,9 sdi

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez kamilcio_16
          Silnik 1,9 tdi Przez chwile to znaczy od razu w chwili odpalania, a podczas przyspieszania traci moc tak jak by to byl 1,9 sdi
          kiedy ostatnim razem wymieniałeś czy też oglądałeś filtr powietrza ? Pytam w sposób trochę sugerujący gdyż też tak miałem w innym samochodzie i na koniec okazało się że filtr powietrza był delikatnie mówiąc brudny i naprawdę sporo ważył.

          Komentarz

          • kamilcio_16
            Classic
            • 2011
            • 4

            #6
            Szczerze mówiąc mam ją od maja 2010 i jeszcze nie zaglądałem do filtra powietrza. Problem rozwiązany odłączyłem zawór n75 przejechałęm bez niego jakies 1000m, podłączyłem i juz jest ok.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez kamilcio_16
              Szczerze mówiąc mam ją od maja 2010
              to nie jest zbyt długi okres zatem faktycznie problem był lub jest raczej gdzieś indziej

              Komentarz

              Pracuję...