Wycieka plynu z chłodnicy?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • olek1234
    Classic
    • 2011
    • 11

    Wycieka plynu z chłodnicy?

    Witam.
    Próbowałem zmienić logo w swoim Columbusie za pomocą programu z podanej wyżej strony,
    niestety pomimo wielu prób, kilka krotnemu wypalaniu płytki za każdym razem wyskakuje mi błąd o treści - swl error. Niby się wgrywa, pasek idzie do końca potem pojawiają się komunikaty, na końcu ekran z różnymi danymi i żąda potwierdzenia ok lub cencel i nie ważne które nacisnę następnie zawsze wyskakuje ten błąd. Co może być nie tak. Restart nic nie daje.
  • ZymiT
    Drive
    • 2010
    • 58
    • Octavia II (1Z3)
    • BKD 2.0 TDI 140 KM

    #2
    Wycieka plynu z chłodnicy?

    Witam All, Od kilku dni mam problem zauważyłem wycieki na podłogę w garażu jest to słodki płyn(chyba z chłodnicą) osłonę silnika zdjąłem żeby sprawdzić co się dzieje ale to nie wiele to widać na przewodzę wycieka. Czyli gdzieś uszczelki jest do wymiana czy nowy chłodnicy?
    Zdjęcia umieściłem na załączniku.
    Samochód mam Octavia II 2.0 TDI z DSG rok 2008.
    Załączone pliki
    Skoda Octavia II Laurin & Klement + DSG 2008r. ---> Octavia II 2.0 TDI BKD L&K + DSG by ZymiT

    Komentarz

    • Amadeusz2009
      Ambiente
      • 2009
      • 136
      • Octavia I combi (1U5)
      • ASV 1.9 TDI VP 110 KM

      #3
      Niechce kolego wybiegac do przodu ale wyglada na to ze czeka cie wymiana chodnicy.Ale zeby sie upewnic w 100% to czeka cie demontaz chodnicy

      [ Dodano: Nie 12 Cze, 11 13:09 ]
      Ewentualnie sprawdz jeszcze dolne opaski na wezach od chlodnicy czy sa dobrze sciagniete

      [ Dodano: Nie 12 Cze, 11 13:10 ]
      lub tez sprawdz czy przy czujniku nie jest mokre,moze puszcza uszczelka

      Komentarz

      • octaviaRK
        Ambiente
        • 2010
        • 116

        #4
        kolor cieczy wskazuje ze to plyn chlodniczy. sprobuj wytrzec wszystko do sucha i zaobserwowac gdzie pojawia sie wilgoc i skad spywa moze da ustalic miejsce wycieku. moze byc poluzowany jakis waz ukladu chlodzena.
        robert octaviaRK

        Komentarz

        Pracuję...