przetarte siedzenie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • sticky
    Classic
    • 2010
    • 2

    przetarte siedzenie

    Ja rówież czekam do 15 lutego jeżeli do tego dnia nie będzie kompletu
    tzn 15 sztuk , niestety rezygnuję , nie bede czekał pół roku ,
    ale temat bedę obserwołał
    niestety jak nie ma chętnych to i ze mną nie nazbiera się 15 sztuk
    także jak pisze czekam do 15 lutego a póżniej wymazuje sie z listy
    przepraszam jak kogoś ....
  • mario 19804
    Classic
    • 2009
    • 5

    #2
    przetarte siedzenie

    Po dwóch latach użytkowania mojego samochodu okazało się , że bok siedzenia kierowcy przetarł się na niewielkiej powierzchni.powstała niewielka w tej chwili dziura. Samochód ma przebieg 34 tys. w lutym skończyła się gwarancja. Próbowałem w serwisie coś wskórać ale zaproponowano mi jedynie poszycie za około bagatela 500 zł. + wymiana razem około 700zł. Co do jakości materiały pan w serwisie nie bardzo miał ochotę rozmawiać, ponieważ jak stwierdził minął okres gwarancji. Nie lubię pokrowcy ,a teraz siedzenie wygląda niezbyt ciekawie. Mam prośbę o radę jak naprawić to siedzenie w rozsądnych pieniądzach. Może ktoś wie gdzie można kupić podobny materiał, bądź poszycie siedzenia?? Wszystkie rady mile widziane.
    mario

    Komentarz

    • kiki
      Rider
      • 2010
      • 359

      #3



      Welur to przyjemna w dotyku tkanina o miękkim włosiu. Perfekcyjnie sprawdza się w tapicerstwie samochodowym. Można ją wykorzystać na podsufitkę czy boczki. Welur tapicerski – wytrzymała tkanina samoc


      Popatrz tutaj może coś dobierzesz

      Komentarz

      • wagabunda
        Classic
        • 2010
        • 36

        #4
        No to kolego jest nas dwoje, to ja myślałem, że po 260 k km to szybko się przetarła. Też jestem na etapie szukania tapicera do naprawy tego uszkodzenia. Zamierzam zmienić wszystkie szmaty na siedzeniach na coś fajnego, ale nie wiem ile będzie kosztować, może lepiej kupić pokrowce jednak. Pojadę do tapicera zobaczę co powie, bo pokrowce na aledrogo to chyba po jakież 100-200 zł chodzą.
        pozdrawiam Wiesław

        Komentarz

        • dontak
          Rider
          • 2008
          • 586
          • Octavia III combi (5E5)
          • DKZA 2.0 TSI 190 KM

          #5
          Kiedyś orientowałem się w cenach obszycia tylnej kanapy i u dobrego tapicera to koszt około 350 PLN. W cenie są dobrej jakości materiały które są zbliżone do oryginalnych.
          OIII 1.2 TSI 105 KM

          Komentarz

          • owen
            Rider
            • 2010
            • 482

            #6
            Ja po 250 tys mam przetarty ba nawet lekko porwany fotel na tyłku że tak powiem i na boczku(poprzedni właściciel) koszt naprawy jest 150 zł u dobrego kozaka w tej dziedzinie,ja znalazłem idealny do przeszczepu fotel za 50 plus wysyłka i będzie jak nówka.
            MOCY PRZYBYWAJ

            Komentarz

            • tomus7
              RS
              • 2010
              • 1896
              • Peugeot

              #7
              Zamieszczone przez owen
              Ja po 250 tys mam przetarty ba nawet lekko porwany fotel na tyłku że tak powiem i na boczku(poprzedni właściciel) koszt naprawy jest 150 zł u dobrego kozaka w tej dziedzinie,ja znalazłem idealny do przeszczepu fotel za 50 plus wysyłka i będzie jak nówka.
              To zbyt piękne by było prawdziwe kupienie fotela z dobrą tapicerką to jakieś 150 -250 pln + wysyłka i jeszcze inna będzie niż pozostałe. Jedyne wyjście to dobry tapicer i jak po 150 pln weżmie za fotel to będzie git.Gotowe pokrowce na przednie fotele chodzą od 100+ za kanapę trzeba dopłacić kolejne 100
              ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
              http://www.bunkry.pl/pl/index.html
              a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
              http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
              Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

              Komentarz

              • owen
                Rider
                • 2010
                • 482

                #8
                jak przyjdzie foteli i tapicer mi wszystko ogarnie to zrobię zdjęcia i ci pokażę :szeroki_usmiech
                MOCY PRZYBYWAJ

                Komentarz

                Pracuję...