nie odpala

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • buniek85
    Classic
    • 2009
    • 9

    nie odpala

    Zamieszczone przez AdamB
    Zamieszczone przez dwaoka
    A ja konserwatywnie chciałbym kupić letnie comtipremiumcontact2, piszą, że szybko się ścierają, ale przy moich przebiegach to szybciej ze starości je wymienię... Jakieś opinie?
    Właśnie takie zajeździłem. Wytrzymały mi jakieś 70kkm i zostało 3 do 3.5mm bieżnika. Opony raczej ciche i super trzymają, komfortowe i nie ząbkują. Ze względu na dużą ilość kolein na drogach na wiosnę pójdą nowe i chyba z powrotem CPC2, może Micheliny Energy ze względu na drogie paliwo trochę mnie kuszą. Rozmiar 205/55R16
    Mam takie samo doświadczenie z CPC2 jak Adamb - na razie przejechały 55 kkm i jeszcze je zmłuce przez najbliższy sezon.
    Następne też będą continentale - po co zmieniać jak coś jest dobre i sprawdzone
  • zgoda150
    Drive
    • 2008
    • 67

    #2
    nie odpala

    Witam,
    W mojej octavii 110km TDi pojawił się mały problem. pali dopiero za 2-3razem, a co najdziwniejsze że zdarza się to gdy chcę odpalic ją krótko po zgaszeniu (przynajmniej od pojawienia się problemu tak mam). Kiedyś miałem podobny problem ale rowiązali go w ASO i było coś z elektryką. Co może byc przyczyną?

    Komentarz

    • Guguś
      L&K
      S_OCP Member
      • 2008
      • 1212

      #3
      zgoda150, masz u Siebie speca:

      __________________________________

      Witaj szkoło, żegnajcie kochane pieniążki.

      Komentarz

      Pracuję...