Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z centralnym zamkiem w drzwiach kierowcy.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z centralnym zamkiem w drzwiach kierowcy.

    [youtube] [/youtube] :shock:

    [ Dodano: Nie 19 Lut, 12 22:13 ]
    :haha: :haha: :haha: [youtube] [/youtube]

  • #2
    Problem z centralnym zamkiem w drzwiach kierowcy.

    Witam. Bardzo proszę o pomoc. Mam Octavię z 2003 roku. Pewnego dnia zauważyłem, że z pilota mogę otworzyć i zamknąć tylko 3 drzwi. Tych od kierowcy nie mogę. Gdy jednak zamykam samochód kluczykiem wszystko jest ok. Próbował mi to zrobić mój kolega, ale nie ma pojęcia co to może być i jeszcze w dodatku zrobił coś z elektrycznymi lusterkami, bo też przestały działać. Bardzo proszę o rady,,,,może ktoś z Was miał podobny problem. Dziękuję.

    Komentarz


    • #3
      połamały się kable w przejsciu miedzy kabina a drzwiami , zsprawdz je dokładnie , na 99% to ta usterka
      one łamia siewłaściwue juz w drzwiach więc najlepiej odpiąć je z tych mocowań i dokładnie cm po cm sprawdzic
      jest O1 RS 1.8T XENON
      była O1 1.9 TDI AGR

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez andru123
        połamały się kable w przejsciu miedzy kabina a drzwiami , zsprawdz je dokładnie , na 99% to ta usterka
        one łamia siewłaściwue juz w drzwiach więc najlepiej odpiąć je z tych mocowań i dokładnie cm po cm sprawdzic
        Wpełni popieram kolegę .Proponuję jeszcze sprawdź czy działa światło w kabinie i brzęczyk sygnalizujący
        ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
        http://www.bunkry.pl/pl/index.html
        a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
        http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
        Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

        Komentarz


        • #5
          proponuje sprawdzic modul sterowania w drzwiach kierowcy przy silniczku opuszczania szyb. jest w nim 29pinow kture lubiom korodowac naprawialem to jak nie dzialal mi centralny od kierowcy lewe elektryczne lusterko lampka zewnetrzna lewych drzwi i dioda zaryglowania centralnym.pozdrowienia :wink:
          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
          Pozdrawiam ANIOL

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez pepito28
            Pewnego dnia zauważyłem, że z pilota mogę otworzyć i zamknąć tylko 3 drzwi. Tych od kierowcy nie mogę. Gdy jednak zamykam samochód kluczykiem wszystko jest ok.
            Dokładnie identycznie miałem kilka tygodni temu...
            Wymieniłem zamek w drzwiach, był najzwyczajniej w świecie uszkodzony...
            Ja wymieniłem dodatkowo jeszcze drugi zamek, po stronie pasażera bo na komputerze pokazywał również błędy...

            Komentarz


            • #7
              Witam .Mam problem nie działa zamek od strony kierowcy z pilota jak równiez lusterko[brak sterowania,podgrzewania].wymieniłem zamek.sprawdziłem cała instalacje-dalej nic.Dodam ze z kluczyka zamykam drzwi jak równiwż opuszczam i domykam szyby.podświetlenie wnętrza działa bez zastrzeżeń. Elektryk stwierdził że padł sterownik drzwi ten który znajduje sie przy silniczku do szyb,po czy poinformował ze musze szukac go z z takim numerem,104411-302.prosze o ppomoc gdzie to kupic na allegro nie nieznalazłem. SKODA OKTAWIA 1.9tdi 90km.2004r.pozdrawiam Mariusz
              marioktawia

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez mariusz75
                Witam .Mam problem nie działa zamek od strony kierowcy z pilota jak równiez lusterko[brak sterowania,podgrzewania].wymieniłem zamek.sprawdziłem cała instalacje-dalej nic.Dodam ze z kluczyka zamykam drzwi jak równiwż opuszczam i domykam szyby.podświetlenie wnętrza działa bez zastrzeżeń. Elektryk stwierdził że padł sterownik drzwi ten który znajduje sie przy silniczku do szyb,po czy poinformował ze musze szukac go z z takim numerem,104411-302.prosze o ppomoc gdzie to kupic na allegro nie nieznalazłem. SKODA OKTAWIA 1.9tdi 90km.2004r.pozdrawiam Mariusz
                wiazke cala sprawdziles ? od slupka az do silnika szyby , cm po cm
                jest O1 RS 1.8T XENON
                była O1 1.9 TDI AGR

                Komentarz


                • #9
                  :lol: w tamtym roku mialem identycznie jak ty plus nie dzialalo zewnetrzne swiatlo drzwi i dioda.nie moglem tez go dostac i zrobilem tak:kupilem na allegro najtanszy modul lewych drzwi,rozebralem moj i kupiony i udalem sie do dobrego elektronika co naprawia telewizory itp.przelutowal mi kostke 29 pinami kture tam som[bo napewno masz zgnite] do mojego modulu i zamontowalem .doporzodku zaizolowalem tasmom izolacyjnom,uszczelnilem i wszystko gra.tylko niech fahman lutuje lutownicom antystatecznom co by nie popekaly sciezki.to tyle jak cos to pytaj odpowiem bo to przerabialem i mam spokoj. powodzenia :lol:
                  http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
                  Pozdrawiam ANIOL

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X