filtr oleju

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • bigled
    Classic
    • 2012
    • 2

    filtr oleju

    LUKI, to ja się poświęce i taki filtr zakupie, podobno około 40 zł (nie wiem czy to prawda) i zmienie przy okazji robienia tylnych klocków u zaprzyjażnionego mechanika, może ogarnie gośc temat
  • mmisiakk
    Classic
    • 2011
    • 5

    #2
    filtr oleju

    witam , prosze o wskazówke w którym miejscu w 1,9 tdi 105km znajduje sie filtr oleju. mam pytanko jeszcze czy lekko wilgotny blok silnika od strony turbiny powyzej miski olejowej jest zjawiskiem normalnym, jest to taka wilgoc olejowa. z góry dzieki za wszelkie odpowiedzi,

    Komentarz

    • lenar
      Drive
      • 2008
      • 55

      #3
      FIltr masz pomiędzy chłodnicą a silnikiem z prawej strony pod osłoną silnika. Wygląda jak kopułka z nakrętką 32 na górze - całość z czarnego tworzywa sztucznego

      Komentarz

      • Biszczu
        RS
        • 2011
        • 5567

        #4
        filtr oleju jest z przodu silnika dostęp od góry. Ściągając obudowę i stojąc twarzą do auta filtr znajduje się po prawej stronie (taka czarna plastikowa obudowa).

        Na górze jest wzór nakrętki torx nr 32. Czasami tylko nie dziuraw tylko odkręć bo w środku jest tylko wkład

        "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

        Komentarz

        • mmisiakk
          Classic
          • 2011
          • 5

          #5
          Zamieszczone przez Biszczu
          filtr oleju jest z przodu silnika dostęp od góry. Ściągając obudowę i stojąc twarzą do auta filtr znajduje się po prawej stronie (taka czarna plastikowa obudowa).

          Na górze jest wzór nakrętki torx nr 32. Czasami tylko nie dziuraw tylko odkręć bo w środku jest tylko wkład

          http://forum.octaviaclub.pl/files/zdjcie0242_147.jpg
          dzieki wielkie pozdrawiam.

          Komentarz

          Pracuję...