[O1] głuche stuki po wymianie amortyzatorów z tyłu COMBI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • d1pol0
    Classic
    • 2010
    • 2

    [O1] głuche stuki po wymianie amortyzatorów z tyłu COMBI

    szkoda, no i?
  • bmarcinski
    Classic
    • 2008
    • 21

    #2
    [O1] głuche stuki po wymianie amortyzatorów z tyłu COMBI

    Witam, wszystkich w mojej skodzinie wymieniłem amortyzatory 4 sztuki na hart'y - opinie nie były złe :P. jeżeli chodzi o przednie zawieszenie po wymianie to super sztywno stabilnie , extra. Problem zaczyna sie z tylnim ,po wymianie nic super cicho sztywno stabilnie, ale problem zaczął się tydzień po wymianie takie głuche uderzenia Jakby plastikowe na twardych nierównościach np łaty na drogach podjazdy studzieńki, bylem na zaprzyjaźnionej stacji diagnostycznej sprawdził mi zawieszenie od A do Z i stwierdził tylko ze jedna guma na belce jest już wymęczona ale można jeździć. zwróciłem sie do warsztatu w którym montowali , sprawdzali siedzili w bagażniku w prawym kole mocneij bije w lewym słabiej. myślelismy że to osłona plastikowa uderza o nadkole ,ale to napewo nie to.
    Może ktoś sie spotkał z taką usterką kiedyś , czy to wina tej gumy na belce może amortyzatory lipne ?

    [ Dodano: Nie 18 Wrz, 11 20:40 ]
    gumy na belce juz wyminilem i dalej stuka ??? czy moze amorek stukac??

    [ Dodano: Nie 18 Wrz, 11 20:40 ]
    gumy na belce juz wyminilem i dalej stuka ??? czy moze amorek stukac??
    300 000 tys

    Komentarz

    • demmsi
      Elegance
      • 2011
      • 966
      • Octavia II combi (1Z5)
      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

      #3
      Rzeczywiście chyba zaczynam mieć podobny problem po wymianie odboi. Coś stuka właśnie przez przejazdy przez studzienki. Może uszkodzone gniazdo/poduszka amorka?

      Komentarz

      • chimek11
        Rider
        • 2007
        • 482

        #4
        bmarcinski,

        a sprawdzali gumy na stabilizatorze?

        Komentarz

        • demmsi
          Elegance
          • 2011
          • 966
          • Octavia II combi (1Z5)
          • BXE 1.9 TDI PD 105 KM

          #5
          Dobra po zdjęciu koła zauwazułem ze z tyłu źle ta plastikowa rurka się ułożyła stad ten dziwny dźwięk.

          Komentarz

          Pracuję...