falowanie obraotów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • zieldan
    Classic
    • 2011
    • 17

    falowanie obraotów

    [quote="czernobyl"]ugh,

    kolego wlasnie o tym chcialem ci napisac masz ten sam problem co ja mialem nie wytniesz w kratkach z bp najlepiej kupic z tdi kratki masz latwiej zobac u mnie tez na poczatku bylo tragicznie a potem juz poszlo

    Nr katalogowy:

    1U0 807 367B (strona lewa od kierowcy)

    1U0 807 368B (strona prawa od pasażera)

    oraz disel
    Zaślepka prawa zderzaka do Skody Octavia I od rocznika 2001 do 2010 do wersji turbodoładowanych.
    Numer katalogowy: 1U0 807 368C
    Zastosowanie: SKODA Octavia I od 2001 do 2010
    Kolor: Czarny

    [ Dodano: Nie 15 Kwi, 12 14:30 ]



    czernoby kolego a moze zobacz takie otwory do twojego nie musisz w rirze wycinac otworow tylko masza gotowe ))zobacz foto nizej

    [ Dodano: Nie 15 Kwi, 12 14:44 ]
    Zamieszczone przez czernobyl
    ugh, wtopiłem ze 2h swoje pracy na próby spasowania moich pociachanych zaślepek i rurek - tzn. wyszło słabo. bardzo słabo. fotek nie będzie

    szukam więc tanich zaślepek (nowych, całych) do TDI - niby łatwiej pociachać. te od benzyniaka są na największym portalu aukcyjnym od 8,50/szt. wiecie może, gdzie znajdę zaślepki do TDI w równie korzystnych cenach? oczywiście nie musi być oryginał


    [ Dodano: Nie 15 Kwi, 12 14:46 ]
    http://www.skodaczesci.pl/oferta/czesc.php?id=1161 NOWKA
  • octaviaRK
    Ambiente
    • 2010
    • 116

    #2
    falowanie obraotów

    prosze o rade co moze byc przyzcyna falujacych obrotów po właczeniu odbiorników np swiateł , nadmuchu radia itp, po wyłaczniu odbiorników obroty sa równe ok 800 po właczeniu odbiorników falowanie 600 -1200. wymieniona przepustnica nic nie dała. w kodach błędów tylko sonda ale sonda zawsze mi sie wyswietla z powodu instalacji lpg. moze ktos mial podobny przypadek.
    robert octaviaRK

    Komentarz

    • tochu
      Classic
      • 2011
      • 35

      #3
      alternator za slabe ladowanie daje i komputer automatycznie obroity silnika zwieksza
      vagsiekreci.pl

      Komentarz

      • octaviaRK
        Ambiente
        • 2010
        • 116

        #4
        dzieki to niewykluczone i bardzo prawdopodobne skupie sie na łalternatorze.
        robert octaviaRK

        Komentarz

        • Acio
          Drive
          • 2011
          • 64

          #5
          a może tzw "lewe powietrze" pomiędzy zaworami ssącymi a przepustnicą ??

          A jaką masz instalację gazową , której generacji ??
          Skoda Fabia 2.0 AZL Elegance

          Komentarz

          Pracuję...